Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a férfi szerintetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi szerintetek első ránézésre jó eséllyel indul a társkeresésben jobb nőknél? Lányok nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Amerikai Youtube celeb, nem én vagyok, szóval nyugodtan csak őszintén.


2016. dec. 21. 21:35
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be.
2016. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
73%

"az jön le róla,hogy 45 éves vagyok,de 25nek akarok tűnni"


Mi van? Egy farmer és egy fekete póló van rajta. Mégis mit kellene hordania? :)

Ez már komolyan nevetséges.

2016. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
12-es mondjuk ja XD
2016. dec. 21. 22:07
 14/49 A kérdező kommentje:
Egyébként lányok egy ilyen kép alapján ti meg tudjátok állapítani hogy magas vagy alacsony?
2016. dec. 21. 22:08
 15/49 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként én azt hittem, ez már viszonylag jónak számít. Képzelem mi lenne, ha valóban ronda lenne.
2016. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
27%

#15

Nem a rondasággal, vagy nem rondasággal van gond. Tök átlagos egyébként. A STÍLUSA rettenetes.

2016. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
45%

Férfi szemmel nézve ez egy tök átlagos (inkább pozitív semleges) pasas...



jól látszik, hogy ezért nem lehet normálisan társat találni, mert az itt megszólaló hölgyek 100%-a rögtön a porba alázta.

2016. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
64%
Férfiként én sem értem, hogy mi van most itt. Számomra egy kicsit nagyképű vagánykodós figurának tűnik. Gyúrós, de nem az a minél nagyobb legyek lábra soha nem edzek izomagy. Passzos V nyakú pólója is arra utal, hogy feltűnösködő, vagány. Arcra én mint hetero férfi azt mondom, hogy kicsit érdekes talán a fülei miatt, de úgy gondolom, hogy ilyen arccal nincs gondja a csajozással. Bár nem vagyok nő, de talán az ilyen sármosnak számít. Szóval nem értem, hogy miért utasítják el ennyire őt itt a válaszokban. Sok hasonló alakot látok barátnőkkel akárhova megyek. Sőt az ilyeneknek általában állandóan kapcsolatban vannak.
2016. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
87%

Nekem bejon. Jofej, laza pasinak tunik, aki tudja elvezni az eletet, es nem veszi tul komolyan magat. Olyan valaki akivel jol erezheted magad.

Arcra nem egy model de nekem a kisugarzasa bejon, magabiztosnak tunik, de olyannak aki tud nagyon kedves lenni a novel akibe beleszeret.

Kulsore inkabb ez jonne be:

[link]

de ha valasztani lehetne, hogy kivel legyen kapcsolatom, akkor az elsot valasztanam.

2016. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
73%

#18

"Számomra egy kicsit nagyképű vagánykodós figurának tűnik."

Pontosan ez a baj vele :D

2016. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!