Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a férfi szerintetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi szerintetek első ránézésre jó eséllyel indul a társkeresésben jobb nőknél? Lányok nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Amerikai Youtube celeb, nem én vagyok, szóval nyugodtan csak őszintén.


2016. dec. 21. 21:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
49%
Nem csúnya, de nem is jóképű. A stílusa viszont ez alapján a kép alapján borzalmas.
2016. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
55%
Külső alapján nem lenne sok esélye nálam.
2016. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Pont hogy stylist, és a leghíresebb a férfiak közül youtubeon :D


Raksz olyat akkor akinek szerinted jó a stílusa?

2016. dec. 21. 21:40
 4/49 A kérdező kommentje:

Akiknek esetleg van több szabadideje, kedve, energiája írna kicsit részletesebb kritikát is?


Persze jöhetnek a rövidek is mint az első kettő.

2016. dec. 21. 21:41
 5/49 anonim ***** válasza:
74%

az jön le róla,hogy 45 éves vagyok,de 25nek akarok tűnni és véletlenül sem a korosztályomban vagy a körül ismerkednék.

viszont ha máshonnan nézzük,akkor 45 körüli létére jól tartja magát,csak nagyon nem jóképű.

2016. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A legrosszabb ***** válasza:
0%

33 éves férfiként állítom, hogy tipikusan az az "is-is" hapsi. Ha az első mondatában szarrá alázza az összes Humor Haroldot, akkor maga lesz a megtestesült tökéletes férfi, akit minden nő férjül akarna venni.


Viszont ha egy megfontolt, körültekintő, figyelmes, illedelmes, kevésbé feltűnősködő férfi, akkor meg egy genetikai zsákutcának minősül.

2016. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen dekoltált, feszülős póló számomra alapból azt sugallja, hogy a viselője suttyó.

A tekintete is sunyi, nem mosolyog.

Fülbevalója van, az is azt sugallja, hogy suttyó.

A testtartása se szimpi.

Összességében egy egoista, nőket (és a többi pasit) lenéző, önző személyiségre tudok asszociálni a képről.


Stílusra akik szimpatikusak:

[link]

[link]

[link] (külsőre önmagában abszolút nem tetszik, de a stílusa nagyon jó, és mégis tud vonzó lenni, szerintem kiváló példa ide)

[link]

2016. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kifejezetten olyan arca van, mint amiket a filmekben látni az ilyen mexikói drogdíler alkoholista asszonyverőknél. Nekem legalábbis totál ez jön le első benyomásnak. Az a fajta, amelyik tájszólással beszél, természetesen nyelvtanilag helytelenül, és eleinte mindig nagyon erőltetetten kedveskedik a "hölgyeknek", de amint a kicsit is butábbat befűzi, egyből előkerül a nadrágszíj és a "denekedazadolgodhogyfőzzrámakhurwaanyád".


Azt hiszem, a fentiekből lejön, hogy nekem kifejezetten nem tetszik :D

2016. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nem jön be.

Őszinte leszek, taszít.


Nekem Jeffrey Dean Morgan és Norman Reedus stílusa jön be.

Fontos még egyszer, hogy a stílusukat említettem, nem az arcukat!

2016. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
85%
Olyan feje van, mint egy manónak. Nem jon be egyáltalán...
2016. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!