Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a férfi szerintetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi szerintetek első ránézésre jó eséllyel indul a társkeresésben jobb nőknél? Lányok nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Amerikai Youtube celeb, nem én vagyok, szóval nyugodtan csak őszintén.


2016. dec. 21. 21:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

De miért érdekel téged, ha nem te vagy? :D

Amúgy nekem konkrétan nem tetszik, de nem is tartanám kizártnak. Más, rövidebb hajjal mondjuk kíváncsi lennék, hogy hogy nézne ki. Attól függ, hogy mennyire tetszene a stílusa, és most nem az öltözködésre gondolok, hanem arra, hogy hogyan beszélne velem vagy miket mondana. Alapjáraton nincs gond vele, legalábbis a külsejével.

2016. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
A fénykép alapján nekem bejövős, de ugyanakkor van benne valami kicsit ellenszenves, nem tudom hova tenni dolog. Ez élőben mindkét irányba elmozdulhat. Alapvetően pont az a típus, akit kedvelek, jól néz ki, de nem az az alapból jóképű, inkább karakteres. Alkatra is nekem pont rendben, látszik, hogy sportol, de nem ez a fő dolog az életében.
2016. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
62%

haja, Mo-n nem csak öltözni nem tudnak a nők, de egy férfi ruháját sem tudják megítélni


(lásd, mindegyik 3 számmal kisebb ruhát hord, mint a mérete, emiatt feszül rajtuk ezerrel, a korom fekete és a cirkuszi tiritarka között semmi átmenetet nem ismernek, és ahogy külföldi barátaim meg szokták jegyezni, többségük úgy öltözik, mintha árulná magát)



Mutassatok már légyszíves olyan férfi ruházatot, amiben nem anyámasszony katonájának vagy nagyképűnak tartjátok a férfit...

2016. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

érdekes ez, hogy azt mondják sokan hogy az a baj hogy "vagánykodós" a stílusa.


Aztán akik garantáltan szexmentesen halnak meg, azok a visszahúzódó szürke egér stílusúak :D

2016. dec. 21. 23:00
 25/49 RoseTyler ***** válasza:

Hát, hogy kinél milyen eséllyel indul, azt nem tudnám megmondani.

Én adnék neki esélyt. Elég sunyi tekintete van, ha ehhez rendesen elmosolyodna, még elég pimasz is lenne. Látok benne kihívást, azt meg szeretem. Nekem olyan olaszosnak tűnik a kinézete, és bár nem feltétlenül az ilyenekre bukom, de nekem az összhatás nagyjából rendben van, meg lehetne szokni. A nagy orrot meg kifejezetten szeretem a pasikon, és ahogy nézem az jutott neki bőven. :D

De ugye nem vagyok már huszonéves, valószínűleg más szemmel nézem a pasikat, mint a mai fiatalok. 32N

2016. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehet valaki bénán vagány és menőn vagány.

Szerintem ez a pasi az előbbi mint az utóbbi.

2016. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
84%

Nekem arcra nem tetszik. Nem mondanám rondának, de nem az esetem. Jobban preferálom a kicsit kisfiúsabb, de mégis markánc arcú férfiakat.

Ő tökéletes példa erre, no meg a stílusa sem utolsó: [link]

2016. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

"Aztán akik garantáltan szexmentesen halnak meg, azok a visszahúzódó szürke egér stílusúak :D"


A párom abszolút nem feltűnősködik a stílusával, öltözködését tekintve teljesen szürke egér... aztán egy nap lenyomunk 4-5 menetet.

Miért hiszi mindenki, hogy csak a nagyképű macsóknak van szexuális élete? :DDDD

2016. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Stílusát tekintve nekem egyedül a fülbevaló nem tetszik, öltözködésben én is az egyszerűség híve vagyok. Arcra tényleg manószerű, de nem vészes; a teste jó. Egyetlen képből nem érdemes még a jellemét is kikövetkeztetni, akármilyen is lehet.


Na rákerestem, a többi képen szerintem szimpatikusabb, sokat mosolyog és kedves arca van.

2016. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

"Miért hiszi mindenki, hogy csak a nagyképű macsóknak van szexuális élete?"


Én is inkább olyan vagyok, mint a párod, és nem fogok szüzen meghalni, de ezzel együtt, most, hogy egyedül vagyok látom, hogy mennyivel nehezebb ezzel a stílussal, és azt is látom, hogy az örökké magányos ismerőseim egyike sem a nagyképű macsók közé tartozik...

2016. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!