Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén ti miért nem jönnétek össze egy olyan pasival aki nagyon szomorú, boldogtalan, nem gondoltok bele abba, hogy mellettetek boldogabb lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem az tök logikus, hogy ha van valakinek párja akkor sokkal boldogabb lesz, lesznek élet céljai, motiváltabb lesz több mindenben. Nem értem, hogy miért feltélezik azt, hogy később lehúz, megcsal, energiavámpír meg ilyenek. Miért szélsőségesebb példákból kell kiindulni?
2016. dec. 13. 09:34
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha lenne barátnőd, akkor rögtön lenne hobbid, céljaid is? Kétlem, de ha igen, milyen cél az, ami ennyire nem érdekel.


Senki nem akar Teréz anyát játszani egy érdektelen, unalmas, boldogtalan, otthonülő, depressziós ember mellett, aki nem tesz semmit, csak mástól várja a csodát.

2016. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy kifejezetten energiavámpír ismerősöm egy ideig, de néhány hónapnál tovább nem bírtam elviselni.


A srác soha semminek nem tudott örülni, nem tudott semmit értékelni, folyton magát sajnáltatta, és a hétköznapi, normálisabb témákról is mindig visszakanyarodtunk oda, hogy neki mások (pl. szülők, régi ismerősök) mennyire elcseszték az életét, és hogy nincs értelme élnie sem, stb. stb.


Pedig az illető egyetemen tanult (!), de még az sem érdekelte igazán, amiről azt állította, hogy az életét arra tervezi építeni. Semmi motivációja nem volt a jövő iránt, semmi hobbija, de még egy árva barátja sem volt, mert senkivel nem jött ki hosszabb ideig. A saját érdekébben nem tett semmit, hogy jobb legyen neki, csak a panaszkodás ment folyton. A legapróbb dolgokat is többnyire másoktól várta el, hogy megcsinálják helyette. Cserébe, mint később kiderült, egy beszűkült látásmódú, morgós, gyűlölködő, rasszista barom volt. Egyáltalán nem lep meg, hogy huzamosabb ideig senkivel sem tudott kapcsolatot fenntartani. Az értelmesebb gondolatok, tanácsok egyik fülén be, a másikon ki.


Ilyen negatív emberekre egyszerűen nincs szüksége a többségnek. Mindenkinek megvannak a maga problémái, de amikor valaki a nap 24 órájából 16-ban elégedetlenkedik valamiért, és nem képes normális emberi kommunikációra, az leszívja a környezetének az összes energiáját. Nekem is épp elég a magam baja, nincs kedvem teljesen tönkremenni egy olyan ember mellett, akinek az egyetlen eszköze bármihez a manipuláció.

2016. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
41-es, akkor bocsi, félreértettem. :)
2016. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 ember jutott rólad eszembe. Volt egy lány osztálytársam a gimiben, aki mindig panaszkodott, olyan volt már akkor, mint egy öreg panaszkodós néni. Ennek az is lehetett az oka, hogy nem álltunk igazán közel egymáshoz, biztos a legjobb barátival másról is beszélt, de ha nem volt valakivel nagyon szoros viszonyban, akkor bármit megkérdeztél tőle (hova megy továbbtanulni, milyen üzlet nyílt a közelben stb.), mindennel baja volt. Már 5 éve kijártuk a gimit, de ha a pesszimista emberre példát kell mondani, a mai napig az ő nevét mondjuk. Bár az tény, hogy ő legalább önálló volt és voltak céljai.


A másik egy srác, aki még a myvip idejében írt rám, és megnéztem az adatlapját. A bemutatkozó szövegében leírta, melyik embercsoportokat utálja (rasszista, mindenfób szöveg volt), volt fénykép a fegyvergyűjteményéről, leírta, kiket kéne Dunába lőni, majd nyomott egy entert, és mint amikor az ember kettőt lapoz egy szövegben, elkezdett írni egy bekezdést arról, hogy őt senki sem szereti, és nincs sikere a nőknél.

2016. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
ráadásul mindezt bemutatkozásban. ami eleve megszállottságról tanúskodik. hiszen ha valaki így tudja definiálni saját magát, hogy kiket utál és őt kik nem szeretik... na mindegy. nem jöttünk össze.
2016. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

"mindenfób"


Jót derültem :)

2016. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!