Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén ti miért nem jönnétek össze egy olyan pasival aki nagyon szomorú, boldogtalan, nem gondoltok bele abba, hogy mellettetek boldogabb lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem az tök logikus, hogy ha van valakinek párja akkor sokkal boldogabb lesz, lesznek élet céljai, motiváltabb lesz több mindenben. Nem értem, hogy miért feltélezik azt, hogy később lehúz, megcsal, energiavámpír meg ilyenek. Miért szélsőségesebb példákból kell kiindulni?
2016. dec. 13. 09:34
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
92%

""többség"


Szinte csak te válaszolgatsz itt virágszálam. :D


Nyugodtan pontozz csak le anélkül, hogy elgondolkodnál azon, amit írtam. Nő vagy, szóval nem a te hibád, ilyennek születtél."


Ezzel a válasszal mindent elárultál magadról.. "nő vagy, szóval nem a te hibád, ilyennek születtèl". Gondolom ezt gondolod magadról is, hogy nem a te hibád, hogy ilyen hūlye f sznąk születtèl.. valamint abba bele se gondoltál bele, hogy más is van itt 81%-os válaszadási aránnyal zsenikém. összesen 3 választ írtam, az eddigi kb 20 közül.. Azt hiszed k rva nagy arc vagy, hogy a nememet leszóltad de ez csak tènyleg a te èrtelmi szintedet mutatja. :) Most mondhatnám, hogy te meg egy tipikus pasi vagy, aki kindenki másnál jobbnak gondolja magát, csak veled ellentétben èn tudom, hogy ez nem így működik ès, hogy attól még, hogy különbözik a nemünk nem másik bolygóról jöttünk, gyõkèrkèm.

2016. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Mert az alapfelfogás nem tetszik. Tarthatsz bunkónak vagy akárminek, de igenis lenézem azt az embert, aki egyedül nem tud mit kezdeni magával. Most komolyan, amíg nincs barátnőd, nincs életcélod? Milyen ember vagy te? Miért lennél mindenben motiváltabb? Ez gáz. Szerintem nem normális dolog, hogy így gondolod, és annak a jele, hogy nincs egy hobbid vagy semmi, amibe képes lennél energiát fektetni önmaga kedvéért. Nm szeretem azokat az embereket, akiket nem érdekel semmi, akik már az iskolában is minden tantárgyat utáltak, barátként sem szimpatikusak. Ez az egyedül nem vagyok motivált vagy rossz duma, vagy ha igaz, akkor baj, probléma.
2016. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
76%
Két választ írtam. Azért, mert a százalék azonos, még lehet két külön ember. Idióta. :D
2016. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
Amúgy meg bezzeg azt ne várjam el, hogy a szakállát vágass le, vagy szokjon le a dohányzásról, mert fogadjam el, úgy szeressem, ahogy van. Igen, ez jogos. de akkor fordítva is legyen igaz: akkor azt se kelljen elfogadnom, hogy majd mellettem válik előnyére. ha a negatív tulajdonsága előre megvan, a pozitívat lehet változtatni, csak a negatívat nem?
2016. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
-Bele. #31/34-es vagyok :D mostmár tenyleg sokat kommenteltem, de amúgy meg ha nem hiazed el, írjál ránk és meglátod a felhasználónevekből. :D (bocsi másik 81%-os, nem akarok a nevedben írni, hogy egyáltalán visszaírnál-e neki. :) )
2016. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
84%

"Csak az a baj, hogy mindenki ugyanazt a sablon dumát nyomja, mintha csak egy ember ülne ott és ő írná az egyetlen választ."


Kérdező azt kéne mar felfognod hogy ha mindenki szembe jön veled az autópályán akkor valoszinuleg nem ők a hülyék!

2016. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
93%

"Párkapcsolatban magától jön a boldogság csak toleránsnak kell lenni másikkal és nem a legszélsőségebb dolgokra kell gondolni, sajnos sok nőnél az van.

"



Tudod mi jutott eszembe rólad? Egyszer volt a tévében egy interjú egy transzvesztitával, aki férfiből lett nő, és ő mondta, hogy nem javasolja a műtétet másoknak, mert bár nála bevált, de szerinte sok transzi azt hiszi, hogy ha átoperáltatja magát, megoldódik minden baja. és sok ilyen beállítottságú ember átoperáltatja magát, majd meglepődik, hogy a problémái így is ugyanúgy megmaradtak, csak most egy másik élethelyzetben van. Félreértés ne essék:nem a nemekről van szó, hogy melyik nemnek nehezebb vagy ilyesmi. Hanem hogy sok ilyen ember öngyilkos lesz, mert azt hiszi, hogy csak az operáció választja el a boldogságtól, és amikor továbbra se lesz párja, a számlákat továbbra is fizetni kell, és utána sem röpködnek rózsaszín nyuszik mindenhol, akkor megdöbben. Nagyon értelmesen beszélt az illető a tévében, és most ez jutott rólad eszembe, ahogy azt hiszed, hogy lesz egy párkapcsolatod, és akkor majd hejj-subidú boldog leszel.

2016. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
92%

"Nekem tök mindegy mennyire boldog egy lány, ha tetszik akkor közeledek felé."



Baromi nagy a különbség amúgy aközött, hogy valaki szomorú, és aközött, hogy valaki sajnáltatja magát, vagy mástól várja a megoldást. Én nem lépek bele olyan kapcsolatba, ahol a férfi naponta hívogat, minden programot együtt csináljunk stb. Márpedig az a típus, akit leírtál, általában ilyen.

2016. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

"-Bele. #31/34-es vagyok"



a 34-es én vagyok. :)

2016. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozzatok a kerdezovel... annyi az emberi kapcsolata, hogy megalkotta a maga valos parkapcsolatra total ertelmetlen fantaziait, es hogy par hetente feltesz arrol egy kerdest, hogy milyenek a nok, mert nem akarjak az o buval b**szott kepet bamulni (merthogy a nok bele akarnak ulni a keszbe - ertsd a pasi ne legyen egy depressziv, ambiciomentes pioca), es segiteni neki, hogy kiteljesedjen egy parkapcsolatban megtalalva elete ertelmet. Akivel ugye minden percet egyutt kell tolteni, mert szamara ez a parkapcsolat.
2016. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!