Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Menjek bele szexbe, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele szexbe, ha tudom, hogy szomorú leszek?

Figyelt kérdés

Lenne most lehetőségem egy szexkapcsolatra, és bele fogok menni, ezt már eldöntöttem, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet.

Attól nem kell tartanom, hogy szerelmes leszek a srácba, mert egyszer voltam csak szerelmes eddig, de akkor halálosan, és tudom, hogy olyan nem lesz többször. Viszont ettől függetlenul nagyon meg tudok szeretni valakit, mint embert, és tudok ragaszkodni. Most viszont ezt is el kellene kerulnom, nem csak a szerelmet.


Szerintetek úgy működhetne a dolog, hogy pár alkalom, aztán hagyom a pasit a francba, és befejezzük?


2016. júl. 18. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem,nem mukodne.en is azt hittem hogy nem tudok ujra ugy szerelmes lenni mint az elozobe es belementem egy ilyen szexkapcsba...azota szenvedek mert nagyon szeretem.de persze ez emberfuggo..de meg van ra az esely hogy te is az leszel.20/L
2016. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha most úgy érzed, hogy nagyon megkedvelnéd, akkor ne menj bele.

Vagy majd az első alkalom után kiderül.

2016. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezen agyalni. Dugjatok oszt kész.
2016. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

-"Menjek bele szexbe, ha tudom, hogy szomorú leszek?"

-"Lenne most lehetőségem egy szexkapcsolatra, és bele fogok menni,"


Megválaszoltad már a kérdést magadnak, mi mihez kellünk? Pozitív megerősítés? :D

2016. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennel tipikusabb no mar nem lehetnel, ugye? Menjel bele, csak ne gyere ide panaszkodni.
2016. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben így mi az élvezet...?
2016. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, minek?

Ha szenvedni akarsz, akkor menj csak bele... :)

2016. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Valaki kérem csapja agyon.


-.-


Vagy engem.


23/F

2016. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Meggondoltam magam, inkább a kérdezőt. :D
2016. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez csak szex, erre gondolj. Kielégítitek egymást testileg, élvezitek a pillanatot. Ne gondoldd tovább. Állj hozzá így. Keress másik férfit is, ha véletlenül vége van vakkor legyen új partner.


Élvezd amíg működik.


23N

2016. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!