Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szomorú, boldogtalan embert mennyire változtat meg egy párkapcsolat jó irányba?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Elején nagy ív felfelé, de után vgay nagyon gyors lefelé lesz, vagy stagnál és boldogan élnek :)
2016. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle pozitív változás lehet: az egyik átmeneti, a másik állandó. Az átmeneti esetén a párkapcsolat maga hozza az örömöt, viszont az élet más területein ugyanannyira elkeseredett lesz a személy, és a párja nélkül nem tudja jól érezni magát. Ilyeneknél van az, hogy pl. egy szakítást nem tudnak sehogy sem kezelni és vagy bekattannak vagy összeroppannak. Az ilyen esetekben a kapcsolat is romolhat egy idő után, mert sokszor az érzelmek a szomorú ember részéről kifejezetten önzőek. Az állandó verzió pedig az, amikor a párkapcsolat támogató közeget ad, a partner segítségével sikerül kilábalni ebből a boldogtalanságból, felismerni a saját értékeket, az élet értékeit, és a párkapcsolaton kívül is megtalálni, a párján kívül is megtalálni a boldogságot az életben. Ebben az esetben a párkapcsolat egy mankó, anélkül is képes az ember a boldog életre.
2016. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
semennyire. ugyanúgy szomorú és boldogtalan marad, csak a kapcsolat kezdeti idejében nem. ha meg netán szétmennek, az végzetes is lehet számára.
2016. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy semennyire. Van néhány boldog pillanat, de alapvetően ugyanolyan szomorú marad, ráakaszkodik a másikra, féltékenykedik is esetleg, stb.
2016. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon semennyire. A párjától teszi függővé a saját életét és így a boldogságát is. Idővel ez abban fog megnyilvánulni, hogy érzelmileg zsarolja a párját, aki úgy érzi, megfojtja a boldogtalan partnere. Volt részem hasonlóban és a szakítás után mindennek elhordott az exem, önző módon csak azt hallottam tőle, hogy mi lesz így vele. Most már boldog, menyasszonya van, tervezgetik a közös életüket.
2016. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek amúgy lenne hajlama arra, hogy pozitív irányba változzon, annak azért segíthet. Aki meg egyedül csak teljesen elhagyná magát, azon hosszú távon még ronthat is (ahogy fölöttem is írták).
2016. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló nagyon szépen leírta, és szerintem sajnos a legtöbb esetben csak átmeneti változás történik. Ha valaki alapból békétlen, boldogtalan, nem is értem hogy tud normális boldog párkapcsolatot kialakítani. Szerintem nincs olyan hogy valaki az életnek csak valamelyik területén boldog. ahhoz hogy jól érezzük magunkat mindennek harmóniában kell lenni.
2016. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!