Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Menjek bele szexbe, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele szexbe, ha tudom, hogy szomorú leszek?

Figyelt kérdés

Lenne most lehetőségem egy szexkapcsolatra, és bele fogok menni, ezt már eldöntöttem, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet.

Attól nem kell tartanom, hogy szerelmes leszek a srácba, mert egyszer voltam csak szerelmes eddig, de akkor halálosan, és tudom, hogy olyan nem lesz többször. Viszont ettől függetlenul nagyon meg tudok szeretni valakit, mint embert, és tudok ragaszkodni. Most viszont ezt is el kellene kerulnom, nem csak a szerelmet.


Szerintetek úgy működhetne a dolog, hogy pár alkalom, aztán hagyom a pasit a francba, és befejezzük?


2016. júl. 18. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hol találok ilyen lányokat mint te?:D
2016. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

NE menj bele!

Hidd el nekem, nem fog ez így működni, csak szenvedni fogsz, de rengeteget, tapasztalatból tudom, ne cseszd el az életed...!

2016. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!