Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen úgy pasim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen úgy pasim, ha magányos és szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem jön össze semmi, és tudom, hogy emiatt, mert randizni szoktak elhivni néha. Nem nagyon vannak barátaim sem, csak felszínes ismeretségek, nem járok társaságba, programokra, és gyakran vagyok szomorú is, de igazából ok nélkül, mindig is depressziós fajta voltam.


Hogyan legyek kevesbe taszító?


20L


2016. jún. 26. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka csak van, hogy depis vagy. Lehet hogy, alig történik körülötted valami, túl sokat agyalsz az üresjáratok alatt, nincs ami igazán lekössön. Találj valamit, ami tényleg érdekel, szívből csinálod, szeretsz és tudsz róla beszélni, ha van valaki aki hasonló érdeklődésű, már el lehet indulni. Lehet valami sport, hobbi, önkénteskedés, általad kedvelt témával kapcsolatos programokra járás, egyetemi programok (nem bulik, hanem szakmai jellegű lehetőségekre gondolok itt) túrázás, természetjárás. Érdemes olyasmit keresni, amihez társaság kell, de egyszerűen be lehet csatlakozni, és már lehet is beszélgetni, barátkozni. Nekem is volt egy hasonló időszakom, elkezdtem túrázni, terepi programokra járni, előre szervezett, szakmai vezetéssel tartott kirándulásokra Nemzeti Parknál, meg önkénteskedtem. Barátnőm ettől nem lett, de sok jófej embert, és barátot ismertem meg.

26/F

2016. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá.
2016. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Bal felső sarokban pirosan világít az üzeneteid menüpont. Ott találod azokat, akik felajánlkoztak, hogy meg...vígasztalnak
2016. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csilla?
2016. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindamellett, hogy nyitottabb leszel, aktívabb szociális életet élő, elkerülendő a sok kanos szűz privátban. :D
2016. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keress egy magányos és szomorú pasit. Van annyi, mint égen a csillag.
2016. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazi 22es csapdája:nem lennél magányos és szomorú ha lenne pasid,de nincs pasid mert magányos és szomorú vagy :/ Úgy tudsz szerintem változtatni,ha eljársz társaságba, programokra,vidámnak mutatod magad akkor is ha esetleg belülről nem vagy az..egyszerűen csak élvezd az életet,20 éves vagy :D
2016. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezdj tudatos eletet elni s neveld le magad negativ autoreflexekrol. Irj s segitek.
2016. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nem lennél magányos és szomorú ha lenne pasid,de nincs pasid mert magányos és szomorú vagy :/ "

Ez sajnos hülyeség. Hogyan legyen így pasid? Így sehogy!! Szerencsétlen fiú. Aztan a nyakába varrnád minden bajod.


Csak azt tudom mondani mint a többiek, járj társaságba, programokra. De ennél sokkal fontosabb, hogy jelölj ki célokat amikért küzdesz. Ez leköt, és sikerélményt hozhat. Még fontodabb, hogy ne könyveld el magad, szomorúnak, ez milyen baromság már. Magányos se vagy, maximum éppen egyedül. Akkor élvezd ki, hogy nem piszkál senki a dolgaival, és tudsz a sajátodra koncentrálni. Magányos csak az, aki gyenge. Te meg erős vagy.

2016. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hogy "évek" óta nem jött össze semmi ha 20 éves vagy még csak? Csak! Érted?!
2016. jún. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!