Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én leszek egy kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én leszek egy kissé szomorú, amikor az itt lévő rengeteg magányos ember írását olvasom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy kifejezetten érzelgős figura, de amikor látom, hogy itt egyesek mennyire egyedül vannak elmorzsolok egy könnycseppet az amúgy nem túl világos lelkemben. Az az igazán elszomorító, amikor látom, hogy egyesek sorozatosan hajnalok hajnalán is itt ütik el az időt, felteszem nem azért, mert a barátjuk/barátnőjük/férjük/feleségük/kutyájuk/macskájuk éppen nem ér rá, hanem mert magányosak és "nincs ló jó a szamár" alapon próbálnak meg ilyen módon másokkal kapcsolatban lenni, másnap meg mennek vissza a tengernyi ember közé, akik között csak néhány barátjuk, vagy még annyijuk sincs.. Annyit megjegyeznék, hogy az érzelmi intelligenciám inkább a nullához, mintsem a háromhoz áll közelebb, épp ezért lep meg, hogy reagálok erre, vagy ez egy általános dolog, mások is vannak így ezzel?
2015. aug. 8. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akiket sajnálok, másokat egyáltalán nem. Sokaknál a megnyilvánulásaikból tudható, hogy miért vannak egyedül...
2015. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vidám leszek! Ezt az oldalt olvasgatva rájövök mindig, hogy sokan vannak még olyan szerencsétlenek mint én :)
2015. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem szokott elszomorítani.
2015. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem azzal szoktak lerázni, hogy túl nagyon látszik rajtam, hogy társat akarok és ez ijesztő.

Csak az nem bírom felfogni, miért nem találtam még egy olyan személyt ki elnézné ezt nekem az elején.

Minél többször utasítanak el annál jobban vágyom arra, hogy legalább egy ölelést kapjak, vagy megcsókolhassak valakit és viszonozza is.


26f,

még nem volt barátnőm.

2015. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig elszomorított, aztán inkább idegesített.
2015. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fölösleges emiatt szomorkodni, inkább azon kellene nagyon sok embernek elgondolkodnia, hogy számtalan lehetőség közül miért kell mindegyiket elb×niuk?

A legtöbbjük egészséges, nincs semmi fogyatékosságuk, stb., mégis szerencsétlenek a párkapcsolatokban, ezért inkább magányosak, vagy magányos magányban élnek, vagy ami "még jobb": társról társra vándorolnak. Egyszerűen szánalmasak, mert nem veszik észre, hogy mennyire szerencsések!

Azért szerencsések, mert - rengeteg olyan ember van, aki egy, azaz 1 társnak is örülne, de mégsincs mellette senki -, ezeknek meg senki sem jó.

2015. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!