Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén ti miért nem jönnétek össze egy olyan pasival aki nagyon szomorú, boldogtalan, nem gondoltok bele abba, hogy mellettetek boldogabb lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem az tök logikus, hogy ha van valakinek párja akkor sokkal boldogabb lesz, lesznek élet céljai, motiváltabb lesz több mindenben. Nem értem, hogy miért feltélezik azt, hogy később lehúz, megcsal, energiavámpír meg ilyenek. Miért szélsőségesebb példákból kell kiindulni?
2016. dec. 13. 09:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem tök logikus. Senki sem jótékonysági intézmény

Nem kell olyan pár, aki csak az én energiám leszívásából akarna élni, én sosem számíthatnék tőle támogatásra. Ez nem kapcsolat, maximum lelkisegély. A kapcsolatban a felek egymást erősítik.

2016. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%
Az ember először önmagával legyen stabil, kiegyensúlyozott. Ha ez megvan, ezután érdemes párkapcsolatban gondolkozni. Aki nem szereti magát, az miből ad?
2016. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

És mi van, ha csak azért szomorú, mert társra vágyik?

Annyira szánalmas ilyenkor megjátszani a boldogat. Energialeszívást meg elkéne felejteni olyan butaság.

2016. dec. 13. 09:40
 4/56 anonim ***** válasza:
95%
Nem butaság. Voltam már ilyen kapcsolatban. Kibírhatatlan.
2016. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
64%

Az első az szerintem baromságot beszél, szó sincs ilyenről...

Én pasiként mondom, nyilván nem akar senki egy búval baszott embert, igen egy párkapcsolatban boldogabb lehetsz, a közös programok által életvidámmá válhatsz. Kiteljesedhet az életed, de az a kérdés, mitől szeretne beléd?


Senkit nem érdekel, hogy mássá válnál mellette, gyere ki kapcsolat nélkül a mélypontból :) Ilyen az élet

2016. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
90%
Aki egyedül nem boldogul, az párkapcsolatban sem fog. Először önállóan kellene boldognak lenni, akkor vonzóbbá válsz a nők szemében is.
2016. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy megkell ismerni rendesen a másikat. Én úgy gondolom, hogy bármibe belelehet szeretni, csak sokaknak van egy borzalmas világképük, hogy mindenkip boldognak, mosolygósnak, sikeresnek kell lenni. Ezt a világképet kéne kitörölni mindenkiből. Párkapcsolatban magától jön a boldogság csak toleránsnak kell lenni másikkal és nem a legszélsőségebb dolgokra kell gondolni, sajnos sok nőnél az van.
2016. dec. 13. 09:48
 8/56 anonim ***** válasza:
84%

Nem logikus.

Voltam ilyen kapcsolatban. Az elején, mig tartott az ujdonság, tényleg vidám volt az ex, de amint összeköltöztünk és szurke hétkoznapok, egy idö után mogorva, magába fordulo lett. Minden prpbléma volt, ami rajtam csattant, egy ido után semmi otthoni dologban nem segitett, nem szolt hozzám, elbujt a kis világában, agy naphosszat aludt.

Egy év után totál kikészultem ebben, fogytam vagy 20 kilot.

Aztán szakitottam vele, mert o nem is akart változtatni aztán egy honap alatt összekaptam magam.


Ennek másfél éve, én egy boldog párkapcsolatban élek, ö pszichologusnál.

2016. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Ezt az egyedül dolgot is hagyjuk már. Társaslények vagyunk és az alap, hogy akkor tud valaki teljes boldog lenni, ha van párja. Az egy hoax, hogy egyedül is lehet teljes lenni.
2016. dec. 13. 09:49
 10/56 anonim ***** válasza:
95%

9.: ha nem hiszel azoknak, akik tapasztalták, hogy milyen ilyen emberrel lenni, hanem a saját képzeteid bizonygatod, akkor minek tetted fel a kérdést?

Lehúzó emberrel nem lehet boldog párkapcsolatot kialakítani, mert a másikat is tönkreteszi. Előbb egyedül kell boldognak lenni. Ez van akár tetszik, akár nem

2016. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!