Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén ti miért nem jönnétek össze egy olyan pasival aki nagyon szomorú, boldogtalan, nem gondoltok bele abba, hogy mellettetek boldogabb lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem az tök logikus, hogy ha van valakinek párja akkor sokkal boldogabb lesz, lesznek élet céljai, motiváltabb lesz több mindenben. Nem értem, hogy miért feltélezik azt, hogy később lehúz, megcsal, energiavámpír meg ilyenek. Miért szélsőségesebb példákból kell kiindulni?
2016. dec. 13. 09:34
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
91%

"Párkapcsolatban magától jön a boldogság"


Hatalmas tévedés...egy ideig lehet,hogy magával jön,aztán kőkeményen küzdeni kell,hogy az meg is maradjon!

Éppen ezért ameddig saját magadat nem tudod rendbe tenni,addig nem várhatod el ezt mástól sem.

2016. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
89%

Nekem belefér a világképembe, ha valakinek rossz kedve van, szomorú valami miatt, ilyesmi, sőt, nem mondom, hogy senki sem lehet boldogtalan, de boldogtalan ember mellett én is az leszek- empátiáról hallottál-, az meg nem sokat segít senkinek, ha egymás vállára borulva sírunk nap nap után.


Szívesebben töltünk időt jókedvű, vidám emberek társaságában, mint szomorkodó, depresszív emberek mellett. Tök mindegy, miért bánatos, az és kész, ez a jelen hangulatát elég erőteljesen befolyásolja, az meg a hozzám való viszonyulását és az én reakcióimat is. Egy savanyú ábrázatú embert előbb kerülök el, minthogy megismerjem, mert én nem szeretek szomorú lenni, ha meg megértem a bánatait, akkor meg igenis szomorú leszek. Ezt a helyzetet pedig igenis kerülöm. Bocs.


Az meg, akinek én vagyok az egyedüli boldogságforrása, az nem egy kiegyensúlyozott, egészséges kapcsolat. Őszintén szólva, én ezért nem jönnék össze valakivel- mert az egy dolog, hogy valamelyik rokona halálán bánkódik, azzal sem tudok mit kezdeni, de ha azon kívül legalább vannak barátai, hobbija, jó munkája, BÁRMI, amiben az örömét leli, akkor rajtam sokkal kisebb felelősség van, sokkal kisebb terhet ró rám, mintha csak és kizárólag tőlem várja a boldogságot- egyébként, tapasztalataim szerint, az ilyen emberek azok, akik végül kapcsolatfüggők lesznek, illetve ha esetleg én ki akarnék lépni a kapcsolatból, akkor jön az érzelmi manipuláció, a "ha elhagysz, akkor megölöm magam" és hasonló fenyegetések, mert érted, én vagyok az egyetlen boldogság az életében. A-a, köszi, én ebből nem kérek. És ez nem szélsőséges példa. Legyél boldog egyedül is, akkor lehetsz boldog párban is. Ne külső tényezőktől tedd függővé a boldogságod, mert azok mind múlékonyak, változnak, de te mindig megmaradsz magadnak.

2016. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
De akkor mit ér az a kis mondás, hogy az ember társaslény? Sok ember akkor lett teljes mind férfi mind nő mikor megtalálta a párját. Ebbe miért olyan nehéz belegondolni. És akkor mi van, ha azt tapasztalta? Ez az azt jelenti, hogy a többi olyan pasi is akkor nem túl boldog, szomorú is lehúzó lesz? Hát kétlem. Lehet egy olyas valaki húzza le a másikat, akibe megvannak az a pozitív tulajdonság, csakhát kiderül, hogy egy pszichopata és tönkre teszi az életeteket. Ezért nem értem azt, hogy mi azzal a gond, ha valaki nem boldog. Nekem tök mindegy mennyire boldog egy lány, ha tetszik akkor közeledek felé.
2016. dec. 13. 09:56
 14/56 anonim ***** válasza:
72%
elösször magadon segíts... Senki se jön össze egy olyan emberrel aki látványosan szenved ès/vagy sajnáltatja magát.. mindenkinek meg van a saját baja, csak egyesek nem osztják meg mindenkivel, mert tudják, hogy senkit nem érdekel igazából.. Azért nem jönnék össze egy olyan emberrel, aki már az első perctől kezdve ilyen, mert ki tudja, hogy milyen lesz kèsöbb.. nem garancia, hogy megváltozik/más lesz.. mondani bármit lehet, bizonyítani kell.. de aki már elsőre sugallja magából a negativitást, azt èrthető módon elkerülik.. Ha ismerkedsz valakivel nem állhatsz úgy hozzá, hogy "jajj de rossz nekem, mert nincs senkim" hanem a pozitív oldaladat kell mutatnod, ès akkor talán te is boldogabb leszel. Minden a felfogáson dől el.. Ha negatív vagy ès látványosan ki is mutatod, akkor ne csodálkozz, hogy nem lesz senkid se. Mindenkinek vannak gondjai, mindenkinek megvan a maga baja, csak a kérdés az, hogy ki kerekedik felül a nyomorán ès ki az akit felemészt.. Valamint ha ismerkedsz valakivel ès látványosan szenvedsz a jelenlétèben, akkor elkönyveli magának, hogy "nem érdeklem annyira, hogy miattam jobb kedve legyen" .... Szóval nem, nem jönnék össze ilyen emberrel..Ne mástól várd az első lépèst a boldogságod felé, azt neked kell megtenned. Olyan emberen nem lehet segíteni aki nem hagyja.
2016. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
84%

Igen az ember társas lény,de ezt nem csak a párkapcsolat fedi le...vannak munkatársak,osztálytársak,barátok,haverok,család.

Azért mert épp nincsen párkapcsolatod nem kell boldogtalannak lenni basszus.

2016. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
82%

Abban igazad van h me g kell ismerni a másikat, de ha a másik x ideig csak a jo oldalát mutatja, a szimpatikusat, az nem jo. Hazugságra épül a kapcsolat, és kellemetlen, ha már egyutt lakáskor jössz rá, hogy a párod egy savanyu mindenbe belekötö ember, akinek sokszor élni nincs kedve.

És hirtelen nem érted, hová tunt az ember akibe beleszerettél.

Az az ember soha nem is létezett, csak egy maszkot viselo hazug volt, akirol lehullt az álarc és a valoság meg sem közeliti azt akinek mutatta magát.

2016. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
#12 Jaj most felsóroltál ilyen közhelyes dolgokat. De te se gondolsz abba bele, hogy egy NORMÁLIS párkapcsolatban, azért emeltem ki a normálist, mert nem arra gondolok, hogy fűvel fával együtt lenne, hanem egy boldog kapcsolatban akkor magától jön az emberbe a boldogság. Ez így van rendjén. Egyedül nem lehet nagyon boldogulni az életbe, mert mindenkinek szüksége van társra. És ha valakinek sokáig nincs akkor persze, hogy sok mindenben nem tudja a boldogságát lelni, de egy párkapcsolatban ez megváltozna. Elhiszem, hogy vannak negatív példák, de senki se egyforma. Tudom, hogy mindenki szereti a vidámabb embereket, de akkor miért törekedsz arra, hogy vidámabb legyen melletted
2016. dec. 13. 10:01
 18/56 anonim ***** válasza:
97%
Ehy boldog kapcsolat attol boldog hosszutavon, hogy ket kiegyensulyozott ember azza teszi. Nem attol, hogy egy lehuzo ember beleul aztan varja a sultgalambot
2016. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
94%

"Párkapcsolatban magától jön a boldogság"

Ez nem igaz. És az sem, hogy megváltoznál, legfeljebb egy rövid ideig.

Aki szomorú és boldogtalan, annak nincsenek céljai, érdeklődési köre, motivációja stb. Köszönöm, de inkább kihagyom.

Előbb rakj rendet magadban.

Igen, az ember társas lény, de ez nem csak a párodat jelenti.

2016. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
95%
igazaból tökmindegy mit mondunk neked, akár 20-an 30-an is magyarázhatnánk egyszerre, te már elkönyvelted magadnak, hogy neked van igazad, azèrt, hogy ezzel megnyugtasd a piciny lelkedet, hogy nem benned van a hiba, hanem mindenki más a felületes ès a rossz, hülye felfogású ès ezèrt nincsen párkapcsolatod... Csak azt nem èrtem, hogy akkor mièrt írtad ki ezt a kèrdèst.. Elvileg őszinte válaszokat akartál, azokat megkaptad. Bár nekem sokkal inkabb úgy tűnik, hogy csak magadat akartad igazolni és egyben sajnáltatni.
2016. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!