Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén ti miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén ti miért nem jönnétek össze egy olyan pasival aki nagyon szomorú, boldogtalan, nem gondoltok bele abba, hogy mellettetek boldogabb lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem az tök logikus, hogy ha van valakinek párja akkor sokkal boldogabb lesz, lesznek élet céljai, motiváltabb lesz több mindenben. Nem értem, hogy miért feltélezik azt, hogy később lehúz, megcsal, energiavámpír meg ilyenek. Miért szélsőségesebb példákból kell kiindulni?
2016. dec. 13. 09:34
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
3%
Csak azok az olcsó nők nem értékelik az átmenetileg szomorúbb pasikat, akik a nagymenő, szereplő Casanova, sőt a vadabb pasikat részesítik előnyben :)
2016. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem fogadod el a tenyt amit mindenki mond, hanem a sajat igazad szajkozod, akkor minek kerdeztel?
2016. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
1%
A nők ezt nem értik. Legtöbbjüknek "szíve" sincs, felszínesek. Nekik nem kell egy depis srác, mert az azt jelenti, hogy lúzer, ők meg nem mutatkoznak lúzerrel, me milyen má az.
2016. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
89%
utolsó: Ennèl nagyobb hülyesrget nem is mondhattál volna. Aki így gondolja az csak az igazán felszínes..
2016. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert abba reménykedtem, hogy kapok különböző válaszokat is amiről lehet beszélgetni. Csak az a baj, hogy mindenki ugyanazt a sablon dumát nyomja, mintha csak egy ember ülne ott és ő írná az egyetlen választ. Hihetetlen, hogy ennyire egyformán gondolkoztak. Hol itt az egyéniség az egyéni válasz.
2016. dec. 13. 10:29
 26/56 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt tapasztalja a többség, akkor miért vársz más választ? Nem azt mondom, hogy életed végéig egyedül kell teljesnek lenned, de ha egy érzelmi roncs vagy, akkor nem lesz jobb attól, mert kapcsolatban vagy valakivel. Csak leszívod az ő energiáját is. :) Egyébként én is inkább szomorkásabb ember vagyok, de nem a páromtól várom a megváltást és boldogságot. :)
2016. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
93%
Na most már mindenki tucatember lett ès senkinek sincs egyénisège.. èés mèg mindig bennünk van a hiba ès mèg véletlenül se benned...
2016. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
23%

"többség"


Szinte csak te válaszolgatsz itt virágszálam. :D


Nyugodtan pontozz csak le anélkül, hogy elgondolkodnál azon, amit írtam. Nő vagy, szóval nem a te hibád, ilyennek születtél.

2016. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam érzelmi roncsnak van mikor boldogabb vagyok, de van mikor elfog egy kis depresszió, sokszor azért, mert nem találok olyan lányt aki tetszene, de akinek tetszenék azok nekem nem.

Engem csak az zavar, hogy sok lánynak feltétel a végtelen boldogság a végtelen jó kedv, a sikeresség, de mint feljebb leírtam sokan nem gondolnak bele abba, hogy egy rendes párkapcsolatban ami nem egy rossz kapcsolat ott változhat az ember jó irányban és nem stagnál nem húzza le a másikat. Én elhiszem, hogy vannak olyan szemét emberek, nem kis számmal, de nem mindenki olyan.

2016. dec. 13. 10:44
 30/56 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek a válaszokkal, de hozzátenném, hogy ismerek olyan embereket akik a depresszió mellett tálaltak párt. Pedig nagyon nem voltak jó társaságnak mondhatóak. De gondolom amikor kellett odatették magukat, esetleg megjátszották hogy nem azok. Nem tudom de sikerült nekik.

Sőt én is a legnagyobb mélypontomon találkoztam a párommal, akinek siránkoztam és segített talpra állni. De ő ritka eset mert ő mindenkinek így segít még ha ez neki teher is. Jézus komplexusa van. :D

2016. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!