Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, hogy a nagymellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy a nagymellű lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Tudatosan kerülöm a kis mellű lányokat, mivel komoly párkapcsolatot keresek, mégis egy kapcsolatban zavarna ha nem lenne nagy melle a barátnőmnek! Mindenkinek van valami, ami izgatja, nekem ez! Mégis ha szóváteszem, akkor megkapom a magamét! Egész jóképű, jó idomokkal rendelkező srác vagyok, akkor miért baj ha nagymellű bnőt szeretnék?
2016. okt. 9. 14:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szép is lenne az élet,ha mindent mi befolyásolhatnánk.Akkor mindenki gazdag lenne,egészséges,szép,okos stb.Csak az életben nem mindent mi irányítunk.
2016. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

2-es, kérdező nem írta, hogy akármelyik nagy mellű nővel kapcsolatot teremtene, és azt sem, hogy ez az egyetlen kritérium. Én is nő vagyok, de röhejes, ahogy támadod, miközben rosszul értelmezed a szöveget.


Szerintem nem baj. Mert ha azt mondjuk, hogy baj, akkor is így lesz, csak maximum tagadod. Mindenki azt keresi, ami neki tetszik, lehet ezen pörögni, de fölösleges. Nőknek és féfiaknak is megvan a maguk ízlése, zsánere, mindenki azzal akar járni, aki tetszik neki. Nincs baj ezzel, de persze annyi eszed lehet, hogy nem hangoztatod mondjuk nők között, mint ahogy a nők se nevezzék rondának azt az udvarlót, aki nem tetszik, és ennyi.


23/N

2016. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Még valami: szerintem te sokkal sértőbb voltál most, mint a kérdező. Átlagos a mellméretem, de tudod, az egész életemet gyerekkorom óta megkeserítő OCD-mra (kényszerbetegség) azért nem szedek gyógyszert, mert a gyógyszer mellékhatása, hogy meghízol tőle, de nagyon. pszichiáter mondta. Gondolom, az OCD-ről is tehetek.
2016. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen bizonysággal állítani, hogy tehetnek róla, anélkül, hogy ismernéd őket, olyan, mintha én itt most ismeretlenül azt állítanám rólad, hogy egy kis mellű, az anyja betegsége által frusztrált lány vagy (amiről amúgy te tehetsz, mert ne legyél frusztrált). Na, ez most kábé ilyen volt.
2016. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

"a legtöbb betegséget saját magunknak okozzuk és csak nagyon minimális százalékban nem tehetünk róla!"


sokan képtelenek ezt a mondatok értelmezni, és képesek vagytok az egész szövegem értelmét kifordítani.


mind a ketten olyan betegségeket hoztok fel, amiről tényleg nem tehet az ember és most boldogok vagytok, hogy ilyen példákat hoztatok fel (" Crohnról egy migrénről, Parkinsonról, Alzheimerről, vesekőről, epekőről,"... "OCD-mra (kényszerbetegség)"), miközben ezzel én is tisztában vagyok és leírtam? a mondatokat értelmezni is tudni kéne!


egyébként meg kár is tovább fecsérelni erre az időt, mindenki azt csinál az életével, amit akar, ehhez nem kell kikérni a közönség véleményét, hogy az most miért baj, vagy miért gáz..stb.


de egy olyan miatt elítélni a másikat, amiről ő nem tehet, mert az genetika, az azért elég szégyen az emberre nézve!


az ízlést pedig az ember magának alakítja ki. :)

2016. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Nem, te azt mondtad az ember tehet a betegségekről, kivéve a veleszületettekről. Amiket felsoroltam általában nem veleszületett betegségek.


És szó nem volt lenézésről, itt ízlésről volt szó, ideálról, ha úgy tetszik.

2016. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok vele, mint a kérdező.
2016. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

35-ös tényleg nem ezt állítottad, vagy rosszul fogalmazol. Ráadásul, mint írtam, te vagy aki a legelején rosszul értelmezett egy mondatot, mert a kérdező nem azt állította a nagymellű nőkről, hogy ez az egyetlen kritérium, és te innen jutottál a betegségekig.


de oké, zárjuk le, viszont kérdeznék tőled valamit. Az egész betegség téma azért jött fel, mert ugye elkezdted mondani, hogy senki nem tehet arról, mekkora a melle, és hogy a kérdezővel emiatt nem értezs egyet. Ezek szerint te bárkivel járnál kötelességszerűen, aki nem tetszik, de nem tehet róla? Ezek szerint nem mondhatom, hoyg én nem járok vörös hajúval? (mert amúgy tényleg). Vagy nagy orrúval? Miért? Nem tehet róla. de attól még ez van.

2016. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Nem az aktuális ismerkedőpartnereimnek szoktam megmondani, hogy "bocs, de a nagymellű nőket szeretem"! Hanem ha valaki kérdezi, legyen az család barát ismerős vagy egy idegen társaság, higy milyen nőket szeretek, akkor mondom hogy "magas, szép legyen az arca, legyen egy elfogadható alakja és legyen nagy a melle"! Emellett még egy rakás belső tulajdonságot is tudnék sorolni, de az 2 oldal lenne leírni! És mikor ezt elmondom senki nem a magason akad ki, vagy az arcon, mindenki azt mondja, hogy túlságosan szexcentrikusan állok egy kapcsolathoz és hogy nekem fontos a nagy mell az rossz! Ezt még nagy mellű csaj is mondta már nekem! Ezért kérdeztem igazából, hogy miért nem szabad szóva tenni, ha valakinek a nagy mell jön be, de az hogy a lány legyen magas, senkit sem szokott zavarni!?
2016. okt. 10. 11:06
 40/41 anonim ***** válasza:
Mondjuk így belegondolva, ha egy csaj azt mondja, hogy neki meg a nagyfarkú csávók tetszenek azt sokan le k;rváznák. Kérdező te ehhez mit szólnál? :D
2016. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!