Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy mondjam meg a páromnak 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak 3 hónap után (én vagyok a férfi), hogy nem szeretem, ha felvág a fizetésével?

Figyelt kérdés
Én közszférában dolgozok vidéken (nem városban, hanem faluban), ő egy közeli városban. Átlagbért kapok diplomásként, nettó 172 ezer ft-tot (nem ciki). Ő viszont jóval többet valószínűleg, mindig mondja, hogy most nem tudott időben jönni haza, mert a prémiumot, a 13. meg a 14. havi fizetését, illetve a Cafetériát beszélte meg a főnökével, hogy mennyit szeretne. Nekem egy picit ciki ez. Kérdi, hogy te is kapsz ezeket? Én meg nem. Elég rossz ez így nekem. Amúgy totál jól megvagyunk. De ez zavar. Hogy hozzam fel neki?
2016. aug. 16. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ezt felvágásnak szánná. Valószínűleg neki az a természetes, hogy ugyanezeket megkapod a munkahelyeden.


Ez miért is zavar téged?

2016. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel én nem kapom meg. Erre azt reagálom, én nem a pénzért csinálom, én szeretem a munkámat. Utána már nem jön szóba a dolog pár hétig újra.
2016. aug. 16. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Arra még nem gondoltál, hogy ez a bizonyos főnök (ha férfi) dugogatja munka után, azért nem ér haza időben?
2016. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Hogyan lehet a párod, ha nem vagy képes megnyílni neki?
2016. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ciki még 3 hónap után erről beszélni.
2016. aug. 16. 20:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam rá, mert 59 éves, ő meg 22.
2016. aug. 16. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor mondd meg neki világosan, hogy nem szeretnéd, hogy újra feljöjjön az "anyagiak" téma. Te szereted a munkádat, és ha neki ez nem megfelelő, akkor ideje beszélnetek a kapcsolatotok jövőjéről.

Ne legyél már fatökű... (bocs, ezt nem sértésnek szánom, de ez fejezi ki legjobban)

2016. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, itt nem a párod vág fel a fizetésével, hanem téged frusztrál az, hogy ő egyáltalán megemlíti (egy normális párkapcsolatban az anyagiakról is szó esik!)... ezt magadban kellene helyreraknod, hogy miért zavar ennyire.
2016. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!