Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lép egy férfi 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép egy férfi 4 hónap után sem?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy aranyos visszafogott félénk okos sráccal. Elején mondta nekem, hogy lassan szeret haladni, de hogy ennyire azt nem gondoltam volna. Már 4 hónap eltelt vagy 20 randin túl vagyunk már, de csak beszélgetünk. Már tettem a jeleket, sőt mondtam neki a 40 fokba hogy fázik a kezem stb, de semmi....

Ugyanakkor mindig ő mondja mikor találkozunk már mert olyan kellemes a társaságom, és kezd megszeretni stb.


2016. júl. 19. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami gond van a sráccal..... Szerintem szimpátiát érez, de nem többet. Bár nem tudom mennyi idősek vagytok, de egy tinitől még oké a dolog, felnőtt embereknél ez már felettébb nem normális.
2016. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
40 fokba hogy fázik a kezed wtf? ne mondj ilyeneket mert nem egyértelmü
2016. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
30 évesek vagyunk.
2016. júl. 19. 12:03
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Annyira "imádom, mikor ez nálatok a kezdeményezés s akkor az ember találja ki hogy most mi kell neked.

Miért nem lehet egyszerüen megmondani hogy te többet akarsz ? miért kell ilyen közhelyes sablonos szöveggel jönni ? nem csodálom h 4 hónapig nem igazodott ki rajtad :D de fogd csak egész nyugodtan a palira h ő a sz.r.

Most én is mondhatom az hogy pisálnom kell. közbe ez alatt azt értem hogy komoly kapcsolatot szeretnék. Te kitalálnád ebből ?.

2016. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

40 fokba hogy fázik a kezed wtf? ne mondj ilyeneket mert nem egyértelmü


Ezzel próbáltam rávenni, hogy a kezemet fogja már meg :)

2016. júl. 19. 12:04
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha ennyire félénk a srác akkor lehetnél te kicsit kezdeményezőbb, ha neked túl lassú ez a tempó.. Pl. megfoghatnád te is a kezét, nem hiszem hogy megriadna és félelmében hazarohanna

de ha mégis fel kell tenned magadnak a kérdést, biztos ilyen párt keresel-e magad mellé

2016. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30 éves érett férfi és nem lépett még? Ez felejtős szerintem! Ha nem csak egy jó barátot akarsz.
2016. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy 1: csak barátságot akart.

2: nem vonzódik hozzád szexuálisan.

3: langyi

4: langyi, de próbálkozik lányokkal, mert azt hiszi, hogy elmúlik

5: langyi, de kirakatnak kell mellé egy lány, hogy ne izélgessék.

6: über durva félénk...

2016. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert azokat a "jeleket", amiket adtál neki, rajtad kívül a kutya sem vette észre. Az nem jel, hogy fázik a kezed, ebből adott helyzetben senki emberfia nem jönne rá, hogy mit akarsz.
2016. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8. Első kettőt kizárom a többi lehet valóban
2016. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!