Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok alkalmazkodni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok alkalmazkodni vagy csak nem szeretem eléggé a párom?

Figyelt kérdés

Középkorú nő vagyok.Nagy problémám hogy amikor a párommal együtt lakunk (ezt már kétszer megpróbáltuk) pár nap múlva már nem tetszenek egyes szokásai,a hozzáállása a dolgokhoz.Megbeszélni meg tudunk mindent,épp csak közös nevezőre nem jutunk.

Beismerem én sem vagyok engedékeny,a lakásomban nagyjából szeretném ha minden az addig megszokottként működne.

Tudom hogy muszáj alkalmazkodni,de mivel ő sem akar változtatni a szokásain,én sem fogok lemondani miatta semmiről.

A lényeg,esetleg alkalmatlan vagyok egy férfival való együtt élésre,vagy nem tisztelem-szeretem a páromat annyira ahogy kellene?


2016. szept. 16. 12:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg más férfival jobban működne a dolog,vagy reménytelen?
2016. szept. 16. 12:40
 2/6 anonim válasza:

Második házasságomban élek, negyven feletti nő vagyok. Úgy látom saját tapasztalatból, hogy az ember ennyi idősen már nagyon nehezen változik. Nem mondom hogy nem reménytelen, de nem is egyszerű. Ha nagyon szerelmes az ember hajlandó sok mindenre, ha nem, akkor előbb utóbb gond lesz abból amit írtál. Jó lenne megtalálni azt akihez a legjobban passzol az ember, de ez nem mindig sikerül..

Drukkolok nektek, de ha nem megy nem kell erőltetni..

2016. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Olyan lakásban kéne összeköltöznötök, ami nem egyikőtöké, hanem mindkettőtöknek új terep. Adjátok ki a saját lakásaitokat, abból szépen tudtok bérelni egy bútorozatlan lakást, és próbáljátok meg így.
2016. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi idegesít?

35 évesen költöztem össze a második férjemmel pár év magány után. Rendszerető vagyok, tiszta a lakásom, mint a patyolat. A férjem szerint "rettenetesen" rendetlen vagyok, mert reggel a papucsomat nem rakom be a szekrénybe, hanem ott hagyom, este pedig a cipőmet nem rakom el... Fel kellett számolnom egy CD tornyot, ami egy fából készült szép darab volt (kb. 60 CD-nek, tehát nem volt óriási), mert szerinte az "rendetlen". El kellett pakolnom a CD-ket szekrénybe...

Ő pedig elmosogat, de morzsásan hagyja az asztalt (?), a függönyt úgy húzza el, hogy elkap az agybaj (össze-vissza csálé), elmosogat 100 liter vízzel egy kib..ott kávéscsészét.

Na, mindezeket egymás szemére vetjük, megállapítjuk, hogy mindketten rettenetesek vagyunk és jókat röhögünk. Imádom és ő is engem. Ez a közös élet. Szerelem, szeretet, tolerancia...

2016. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálunk nagyobb problémák is vannak.Például konditerembe jár és emiatt mindennapos mosása van csak magára.Előbb-utóbb el fog romlani a mosógép.Emiatt minden egyes nap kisajátítja a szárítót is.Ha én filmet szeretnék nézni este nem tetszik neki.Én meg a neten nézett fura dolgait nem szeretem,más az érdeklődése az biztos.Aludni is hamar szeret én pedig pont fordítva,reggel aludnék tovább.

Ha hétvégén főzöm rosszul esik hogy ő csak szórakozik a konditeremben amíg én órákig dolgozom a konyhában.

Beül a wc-re néha fél órát és foglalja.

Eddigi kapcsolataimban nem voltak ilyen problémák,ő valahogy nagyon más.

Vagy csak hiányzik az igazi szeretet felé?De akkor részéről is.Ez az amit nem tudok eldönteni.

2016. szept. 16. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Vszinuleg nem lángol tul magas hőfokon a szerelem nalad.

Próbáljátok még felosztani a feladatokat. A férjem is takarít, nem úgy mint én,de egynek elmegy. A konyhában is segítenie kell, különben nincs kaja. Ha ebben nem partner, akkor tényleg gáz van.

Én tvzek, ő netezik, marhára nem érdekel, csinálja. Ez nem a világ vége. A mosógép engem nem érdekelne, vesztek másikat. Szárító mindig rogyasig van nálunk is, pedig nem kondizunk.

Kicsit ugy tűnik, h minden csak a tiéd, ő meg a tiédet használja, ez együtt lakva sztem nem így természetes.

Én mindent egyedül kapartam ossze, nehéz volt közössé tenni, de valahogy rààllt az agyam.

2016. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!