Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kerdi ha szeretem e folyton?

Figyelt kérdés

A baratom akivel par honapja talalkozgatunk sokszor kerdi ha szeretem e. Mondom h igen , es visszakerdem : te ?

Ö mindig mondja h " en most kezdem erezni ezt " tehat nem tudja / akarja kimondani h szeret .

Rendben , nem szeret ezek szerint , de akkor miert mind faggat engem ha szeretem ? Egofényezés ?


2016. júl. 26. 16:56
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Anyukája keveset mondogatta neki kiskorában, utálták oviba, bármi lehet, egyszerűen szeretethiányos.

26/F

2016. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, ez is tipikus "felnőtt párkapcsolati" probléma. Kérdező, van szád? Ismered a párod nyelvét? Kérdezd meg tőle, miért kérdezi! Hajrá!
2016. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mindig olyan egyszeru , h kerdezd meg es megkapod a valaszt , sajnos az emberek nagyresze nem igazsag bajnok.

Csak azert kerdem h több szem többet lat , lehet van akinek van velemenye ., aki tudja h esetleg milyen viselkedes ez h ö nem mondja h szeret de tölem elvarja

2016. júl. 26. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem felnőttes, az biztos :D
2016. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!