Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom folyton kérdezgeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton kérdezgeti hogy szeretem-e, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szoktam neki mondani magamtól is, de nem minden nap, nem hiszem hogy minden nap mondogatni kell, amúgyis lehet látni,érezni abból ahogy viszonyulok hozzá. Sokszor megölelem, megcsókolom, hozzábújok és sokat szeretkezünk. Úgy 1-2 hete valamiért mégis folyton rákérdez, én meg nem értem. Kérdeztem miért kérdezi azt mondja csak tudni akarja. De hát tudja, ha minden nap megkérdezi már tudja. Miért csinálja? Kezd idegesíteni.

2016. jún. 19. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb mondd meg neki, hogy már mondtad, ha változik, majd szólsz. :-)
2016. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert érzelmileg éretlen, önértékelési zavarban szenved és alacsony az önbecsülése.

Ezen tudatosan lehet változtatni.

2016. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Neki ez a szeretetnyelve.
2016. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert bizonytalan, mondd meg neki hogy viselkedjen férfi módjára
2016. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elején nem kérdezgette, bár csak pár hónapja járunk. De miért bizonytalan? Semmi oka rá. Amúgy egy talpraesett pasi, jól is néz ki, okos is, szóval nem értem.
2016. jún. 19. 18:32
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az, hogy jól néz ki, nem jelenti azt, hogy nem lehet önértékelési problémája, mert neki az van, ő bizonytalan ebben a dologban, ez elég egyértelmű.

Nekem volt egyszer egy barátnőm, ugyanez a szitu, kérdezgette állandóan, hogy szeretem-e. Később kiderült, hogy ő nem volt tisztában az érzéseivel, folyamatos megerősítés kellett neki, és a végén ő csalt meg. Van, amikor ezt arra használja fel valaki, hogy ő megcsalhasson, elhagyhasson és azt mondja majd, hogy a te hibád, mert nem kapott elég megerősítést.

2016. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!