Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy rögeszmésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rögeszmésen folyton az ex-emre gondolok, miközben nem is szeretem?

Figyelt kérdés

Túlságosan nem volt komoly az a kapcsolat (habár amúgy sem szoktam olyan komoly viszonyaim lenni), volt már kínos vitatkozásunk, amit felidézek, és tépelődők rajta. Nagyon zavar, amikor csak eszembe jut. Lehetne más barátom is, akivel foglalkozzak ehelyett, és aki jófejebb, de attól meg nem akartam semmit. Így talán azért vannak ilyen problémáim, mert egyedül érzem magam, mégsem tudok változtatni ezen az oldalán, de nagyban elvonja a figyelmem minden másról.

Valakinek hasonló tapasztalata?



2016. jún. 3. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

üres az életed nincs jobb dolgod

keres csoportos sportott sokat segit

2016. jún. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mikor lett vége?
2016. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 1

Csak kizárólag a csoportos sport teszi "telivé"?:) nekem is vannak kedvteléseim azon kívül.

2016. jún. 4. 11:52
 4/4 A kérdező kommentje:

# 2


Még tavaly, de azóta is időnként beszéltünk

2016. jún. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!