Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnak alkalmazkodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak alkalmazkodni a megvaltozott lehetösegeimhez?

Figyelt kérdés

Mikor fiatal voltam tizen - huszoneves , minden tiszta volt elöttem , h kitöl mit akarok , egyszeru volt találkákra járnom.

Most lassan 40 eves elvalt nökent , 1 gyerekkel , úgy érzem a jatekszabalyok egesz mások , mar semmi nem egyszeru , en sem vagyok ugyanaz aki voltam.

Nagyon lehangolónak erzem ezt az elvalt , egyedulallo anyuka kategoriat, en sajat fejemben ugyanaz a " lány " vagyok aki voltam.

Azt hiszem kisse identitaszavarba kerultem ....

Nem keresek apukat a gyerekemnek , van neki .

Se az " uramat " nem keresem de azt sem, hogy valaki önzö modon hasznaljon prosti helyett , mert olcsobb, ugyanakkor hazasodni se akarok föltétlen.

Ujabb gyereket nem akarok .

Mas is van ilyen helyzetben ?


2016. aug. 7. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Minden bizonnyal van más is így, és még semmiről sem csúsztál le. A 40-es nők is lehetnek szépek, és szexik.


Igen, megváltoztak a szabályok, ebben a korban már sokkal több a szempont, sokkal körülményesebben választ társat az ember, hisz épp a korábbi tapasztalatok segítenek hozzá, hogy ne ugorjon felelőtlenül egy kapcsolatba.


Semmi lehangoló nincs a helyzetedben, rengetegen vannak rajtad kívül egyedül. Találd meg ebben a pozitívumot, és ne keseregj. Csak gondolj arra, hogy te boldoggá teheted egyedül magad, de hányan szenvednek kapcsolatban a másik miatt...


Fel a fejjel! :)


30/F

2016. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt .

Nem kesergek , csak rácsodálkoztam a helyzetemre

2016. aug. 7. 18:27
 3/12 anonim ***** válasza:

Volt egy 38 éves nő akivel jódarabig beszélgettünk.

Ő kb ugyanígy érzett, igaz ő nem vált el, benne maradt egy rossz házasságban.(vagyis nem tudom mi lett aztán, megszakadt a kapcsolat)

Ő ugyanezt mondta mindjárt 40 éves, de nem érzi magát annyinak hanem csak olyan 30 nak,és hogy ő még mindig az az ember, csak már kicsit meglátszik a kor, és hogy mennyire durván hangzik hogy mindjárt 40 éves. :)


Jól érzed egyébként tényleg lehangoló, én elvált apuka vagyok, tudom mire gondolsz. Nehéz idősebben a pártalálás, gyerekkel mégnehezebb. Ezzel igazából nem tudsz mit csinálni, ez van, ehez kell alkalmazkodni.

Én azt mondom nem kell bele ugrani egy kapcsolatba, meg kell próbálni egyedül is élvezni kicsit az életet. Ha pedig jön az a bizonyos személy akkor esélyt kell adni a dolognak. Viszont ha valami nem működik már az elején akkor abból rögtön ki kell lépni. Én most így látom ezeket a dolgokat.

2016. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kösz, hat igen , nehez .

De nem a " pártalálás" a nehéz ( a szótól is émelygek) hanem az , h mindenki sajat magabol indul ki es aszerint értelmezi a helyzetem , peldaul mindenki azthiszi h " beleugranák " egy kapcsolatba mert ugye egy elvalt nö csak ketsegbeesett lehet es rögtön ugrana , vagy arra gondol h a gyerekemnek apukát keresek , olyan csömör kis meglátások es egyik sem igaz.

Aki ilyeneket mond mar eleve nem vagyok erdekelt tovabb beszelni , mert ezek klisék es unalmasak.

Nem lehet spontanul egyutt lenni senkivel mert mindenki kalkulal elöre tudni akarja h " mit akarok " hat megmondom, fogalmam sincs .

Ez a " kötetlen " kapcsolat meg a büszkesegem karcolja h egy ferfi igy akarja kihasznalni a helyzetem , mert soknak pont az a celja h semmibe ne keruljön neki egt

2016. aug. 7. 19:13
 5/12 A kérdező kommentje:
egy egyuttlet , es csak neha kereshessen amikor neki epp kedve van. Az ilyen ferfiak mind kapari önzö alakok akik a kutyagumibol is kiasnak az 5 forintot , anyagi helyzetuktöl fuggetlenul , pincereknek nem adnak borravalot , mindent olcson akarnak meguszni , es nem a zsanerem a kicsinyes jellemtelen ember ..... Ez van
2016. aug. 7. 19:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lelki alkat kérdése. Én már igazán öreg vagyok, de nekem az akkor is csak egy szám.

Próbálnak beletolni mindenféle kategóriákba, de az életem se nagyon változott, a gondolkodásom meg még annyit se.

nem vagyok infantilis, és nem igyekszem a fiatalokat utánozni.

Lehet nekem az is szerencsém, hogy fiatalok közt élek, ott meg nehéz megöregedni - főleg, hogy mindenféle problémájukkal előállnak, a begyepesedés se komoly veszély.

Nincs veled semmi baj, szerintem.

2016. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 7. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem is zavar ez a "párkeresés" fogalom - azt írom mindenikek,ha "keres" akkor úgyse talál.

Mindenféle valós, vagy képzelt listákkal szaladgálnak az emberek... az úgy nem megy.

Ismerek egy csomó embert, van akivel stabilizálódott már a viszonyom, van akivel alakul... a nők egy részével meg tovább is, aztán hátha...

2016. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na jó úgy látom kissé túlkomplikálod a dolgokat.

Illetve amint írod nem vagy tisztában azzal mit akarsz, csalódtál emberekben, az életben, kb ez jön le az írásodból.

Mindenkinek szíve joga úgy élni ahogy akar én ezt vallom. De szerintem az alap hogy az ember tudja merre és hova tart az életben, mit szeretne az élettől, mit akar kihozni a saját kis életéből.

Kissé ellentmondásos is amit írsz = miért nem lehet kötetlenűl ismerkedni / ugyanakkor tartózkodsz attól a férfitől aki csak akkor keresne ha kedve tartja.... Szerintem a kötetlen ismerkedés pont hogy ilyen. Nyilván nem csak a szexről szól, de az ember akkor keresi a másikat mikor neki megfelel, mikor az idejébe belefér, és nem is igazán hoz áldozatot a másikért.


Egyébként meg ne foglalkozz azzal amiket mondanak. Az ő életük? Nem.

A te életed te alakíthatod!


Amit pedig lejjebb írtatok hogy van aki listával megy a megfelelő ember után, ahoz annyit fűznék hozzá, hogy van akinek nem felel meg bárki, sok kritérium van aminek meg kell feleljen a jelölt. Mert különben nem érzi jól magát az ember vele.

De ha azt nézzük,hogy te is írtad, hogy azokat a pasikat figyelmen kívül hagyod akik csak akkor jelentkeznek ha ők akarnak, megint ellentmondás van mert már ez is egy pont azon a bizonyos listán.....

2016. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9-es, én nem látok semmi olyat, hogy csalódott volna az emberekben. Később meg összekevered a Kérdező szövegét az enyémmel.

Nekem semmiféle "elvárásom" nincs, főleg olyan nem, ami valami paraméterezhető dolog, de az messze nem azt jelenti, hogy bárki megfelelne. Majd kiderül az, hogy megfelel-e annyira, hogy valami komoly dolog legyen belőle.

A Kérdezőnek nem felel meg, aki ingyen-prostinak nézi - az messze van a kötetlen (vagy bármilyen) kapcsolattól.

2016. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!