Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnak alkalmazkodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak alkalmazkodni a megvaltozott lehetösegeimhez?

Figyelt kérdés

Mikor fiatal voltam tizen - huszoneves , minden tiszta volt elöttem , h kitöl mit akarok , egyszeru volt találkákra járnom.

Most lassan 40 eves elvalt nökent , 1 gyerekkel , úgy érzem a jatekszabalyok egesz mások , mar semmi nem egyszeru , en sem vagyok ugyanaz aki voltam.

Nagyon lehangolónak erzem ezt az elvalt , egyedulallo anyuka kategoriat, en sajat fejemben ugyanaz a " lány " vagyok aki voltam.

Azt hiszem kisse identitaszavarba kerultem ....

Nem keresek apukat a gyerekemnek , van neki .

Se az " uramat " nem keresem de azt sem, hogy valaki önzö modon hasznaljon prosti helyett , mert olcsobb, ugyanakkor hazasodni se akarok föltétlen.

Ujabb gyereket nem akarok .

Mas is van ilyen helyzetben ?


2016. aug. 7. 18:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igy van sehol nem irtam h csalodtam az emberekben , ez is egy falcs interpretacio
2016. aug. 8. 08:43
 12/12 fru_ ***** válasza:

Ne kapkodj, az a legfontosabb. Nem kell minden szart elfogadni, bár úgy látom, nagyon is éretten látod a helyzetedet.

Járj nyitott szemmel, nyitott szívvel, majd meglátod, kivel érdemes.

2016. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!