Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, hogy a nagymellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy a nagymellű lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Tudatosan kerülöm a kis mellű lányokat, mivel komoly párkapcsolatot keresek, mégis egy kapcsolatban zavarna ha nem lenne nagy melle a barátnőmnek! Mindenkinek van valami, ami izgatja, nekem ez! Mégis ha szóváteszem, akkor megkapom a magamét! Egész jóképű, jó idomokkal rendelkező srác vagyok, akkor miért baj ha nagymellű bnőt szeretnék?
2016. okt. 9. 14:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ugyan nem baj :) Felőlem azzal vagy, akivel akarsz.


Egyébként tényleg nincs baj ezzel, csak sokaknak sérti az önérzetét.

2016. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
30%

"Tudatosan kerülöm a kis mellű lányokat, mivel komoly párkapcsolatot keresek.."


és te a komoly párkapcsolatot a mellméret alapján keresed? IQ-szinted is a béka s..gge alatt van.


öcskös, nem a mellméret határozza meg az emberi értékeket. de sebaj, majd kapsz még jó néhány pofont az élettől, és akkor rájössz, hogy mégis mi alapján keress komoly kapcsolatra párt magadnak!


Pl.: teljesül a kérésed, a csajnak nagy melle van, de az agya sötét belülről, önző egoista, házisárkány. jó párkapcsolat lesz számodra. :D

2016. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Noblesse Oblige ***** válasza:
97%

Szerintem azért mert a szexizmus fogalma és elkövetése egyenlő egy cifra káromkodással. Szóval ennek van szexista felhangja. De szerintem az önmagában véve nem bűn, ha az embernek van egy zsánere és azt is keresi. Te legalább tudod mit akarsz. És céltudatosan keresed is.


Van aki az alacsonyakat ignorálja, van aki a vörösektől írtózik, van olyan aki a kövérekhez nem tud vonzódni.... neked meg a kis mell ilyen. Ha meg olyan jó istenesen belezúgsz egy lányba, akkor úgyis huszadrangú kérdés lesz ez.


Szerintem ne érezd emiatt rosszul magad. Ez a típus vonz, akkor ilyent keresel. Max abban lehetne kivetni valót találni, ha a kismellmérettel rendelkező embertársaiddal ezért nem bánnál emberhez méltóan. De gondolom ilyenről nincs szó, csak szaporodási közösséget nem akarsz velük alkotni.

2016. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

De most mi bajod a kérdezővel???


Ne haragudjatok, de mindenkinek lehetnek kikötései. Van, aki házias nőt keres, van aki karrieristát, van, aki soványat, van, aki teltet.

Vannak, akik a szőkékre buknak és még sorolhatnám reggelig.


Nem hiszem, hogy csak mert ő nagymellű lányt keres, kitűnne a sorból.

És emellett a kikötés mellett is találhat olyat, aki nem sötét és minden más elképzelésének megfelel.

2016. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Te dolgod, milyen nőt képzelsz el magad mellé.


Egyébként valahol értelek. Nekem is van egy zsánerem, és másmilyen férfit gyakorlatilag észre sem veszek. Lehet, hogy ez felszínesség, és én is próbáltam ellene tenni, de képtelen vagyok másfajta férfihoz vonzódni. Vonzódás nélkül meg nincs közös élet.

2016. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%
Kettes azért az ismerkedésnél fontos a vonzalom, miért ne lehetne, hogy valakinek ez ennyit számítson? Te neked is biztos vannak lányok akik ránézésre nem tetszenek pl egy dagadt kifejezetten csúnya lánnyal összejönnél? Mer én nem, nem rosszindulatból, hanem mert nem és kész.
2016. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, ha a nagymellű lányokhoz vonzódsz, csak ne degradáld aki nem rendelkezik számodra megfelelő méretekkel.


Te se sem választhattál magadnak farokméretet.


Csak mellékesen megjegyzem, hogy a jó párkapcsolat nem a testi adottságok függvénye.

2016. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Az a baj, ha valaki beéri kevesebbel, mint amire vágyik, utána pedig sóvárog valaki más után, vagy meg akarja változtatni a másikat. Mindenkinek vannak elvárásai, csak az ilyeb kijelentéseken a nők meg szoktak sértődni...persze az nem baj, ha ők kijelentik, hogy magas pasit akarnak. Keresgélj az olyan lányok közt akik tetszenek és ennyi..nem kell hangoztatni ezt, gondolom nem csak ez számít, ez csak egy szempont..ahogy mindenki másnak vannak szempontjai a párválasztáskor..és nem csak belső szempontok alapján szoktunk dönteni. 28N
2016. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem degradálok le senkit, szerettem már bele kis mellű lányba, viszont egy idő után kzdett zavarni a nagy mellek hiánya ami maitt hiányt éreztem az ágyban! Ez pedig így nem túl jó hosszútávon!
2016. okt. 9. 14:56
 10/41 anonim ***** válasza:
69%

#6


lány vagyok, és hetero :D


kövér srácokkal én se jönnék össze, viszont ez NEM EGYENLŐ A KISMELLŰSÉGGEL:


1. a mellméret genetika kérdése, arról szegény csaj nem tehet, hogy ilyen méretekkel áldotta meg az élet


2. a kövérség viszont DÖNTÉS KÉRDÉSE, SAJÁT FELELŐSSÉG, HOGY MOST ANNYIT ZABÁL, AMENNYIT AKAR az ember, ez NEM GENETIKA kérdése


3. kövérré tudatosan válik az ember, mert pl. egészségtelenül eszik, lusta mozogni..stb. ezért kialakul az emberben egyfajta negativizmus felé, mert ha saját magával ezt teszi, akkor önértékelésével is baj lehet, és azért egy egészséges életmódot folytató személy nem hiszem, hogy ilyen példát akarna a gyerekének tovább adni

2016. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!