Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az, hogy a nagymellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy a nagymellű lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Tudatosan kerülöm a kis mellű lányokat, mivel komoly párkapcsolatot keresek, mégis egy kapcsolatban zavarna ha nem lenne nagy melle a barátnőmnek! Mindenkinek van valami, ami izgatja, nekem ez! Mégis ha szóváteszem, akkor megkapom a magamét! Egész jóképű, jó idomokkal rendelkező srác vagyok, akkor miért baj ha nagymellű bnőt szeretnék?
2016. okt. 9. 14:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
15ös orbitális baromságot írt,mert a betegségekről nem tehet az adott ember,hiába élsz egészségesen csak a statisztikai esélyeket növeled kissé.
2016. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Én kismellű lányként mondom, hogy nem baj. Mindenkinek van egy zsánere, én pl. a magas fiúkat szeretem, te a nagymellű lányokat. Annyi a lényeg, hogy ne bánts senkit sem a mellmérete miatt (bár ahogy olvastam, nem is teszed), innentől kezdve meg tök okés a dolog.
2016. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
49%

#21


akkor magyarázd már el légyszi, hogy lehet az, hogy egyes emberek élnek 90-100 évig, mások meg csak 50-60 évig?


mert senki sem tett semmit, csak úgy van és kész?

pl. mindenkiben meg van a hajlam arra, hogy daganatos beteg legyen, de azért tenni is kell, hogy beteg legyél!


mindennek van oka. ha pl. azt már jól belevered a fejebe, mint ahogy az egyik kommentelő írta, hogy " A rokonságomban például 30 éves korban jött egy komoly hormonbetegség" akkor tuti, hogy te is bele fogsz egy hasonló, vagy ugyanilyen betegségbe esni, mert már eleve beletápláltad az agyadba és tudat alatt elő fog ez jönni.


a hozzád hasonlóan gondolkodók képtelenek felelősséget vállalni az életükért, mindenkit hibáztatnak, de az, hogy saját maga hibás... áá olyan nem létezik.


pl. megfázás.. arról is te tehetsz, mert gyenge az immunrendszered!


a legtöbb betegséget saját magunknak okozzuk és csak nagyon minimális százalékban nem tehetünk róla!

2016. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
#23 azért az élet nem ilyen fekete-fehér,nem mindent mi irányítunk.Vannak genetikaliag meghatározott tulajdonságok,amiken változatni nem tudunk,vagy csak minimálisan.Én pl akármennyit zabálok,nem tudok hízni.Akkor én azért vagyok vékony,mert teszek érte?Nem,rohadtul nem teszek érte(épp ellenkezőleg:D),de ez van.Ehhez képest a legjobb barátnőm annyit eszik,mint egy kismadár,mégsem tud fogyni combból és popsiból,pedig még személyi edzőhöz is jár.Ilyen az alkata,ez van.
2016. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
2016. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
90%
23 ne haragudj de ilyen tudománytalan racionalizmust elvető Ezot Erikákkal nem állok le vitatkozni mert teljesen parttalan és felesleges a dolog.Kiolvastál egypár mesekönyvet és elhitted ,hogy mindenható vagy. Hidd amit akarsz, aztán az ilyen "életemet én írom" emberek koppanak a legnagyobbat ha befigyel egy rákocska vagy agyvérzés,vagy csak nekik rongyol egy kocsi az úton,bár nem kívánom senkinek. Esélyeket növelhetsz de kismillió példa van a piás -cigis szalonnán élő 80 évesre, meg a biofüvön élő sportos 40 évesen meghaló emberre is.
2016. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
22%

#24

betegségről volt szó, nem hízásról :)


#26

anyukám daganatos, úgyhogy ez nem jött be, anyukám is megdolgozott elég rendesen, hogy ide jusson

a rák első számú okozója a STRESSZES ÉLET!


ha neked jön egy autó, arról te is tehetsz, mert FIGYELMETLEN VOLTÁL, de ha csak állsz a megállóban, akkor is lehet éppen annyi időd, hogy félreugorj, ha szerencséd van, de ez NEM betegség!

2016. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Így van Ezot Erikák első számú jelmondata : akard nagyon akkor sikerül ,ha nem sikerül mégse, akkor nem akartad eléggé :D Ez olyan mint a vicc ..A főnöknek mindig igaza van, ha mégsem akkor az egyes pont lép érvénybe . Az egész "vallásod" nem más mint egy okosan kifundált totális bűntudatépítés. Na szia!
2016. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne baj? A willendorfi Vénusz-szobor óta nyilvánvaló, hogy a nagy mellek vonzóbbak. Ez olyan mintha valaki azért haragudna rád, mert a tökfőzeléket szereted.
2016. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ez egyre durvább.

Van egyáltalán fogalma a daganatos betegségekről annak, aki ilyet mond, hogy a beteg a hibás? Vagy mond az öröklődés valamit?

Emlegeted itt a stresszes életet. Hát ki a fene tudja megoldani, hogy soha ne legyen stresszes?

Vagy akkor másik példa, hol tehet bárki egy pajzsmirigybetegségről? Vagy akár egy sérvről, egy Crohnról egy migrénről, Parkinsonról, Alzheimerről, vesekőről, epekőről, de tényleg végtelen a sor. Sokszor hiába élsz tökéletesen egészséges életet, mégsem tudod kivédeni a bajokat.

Persze az tény, hogy a kockázatot le tudod csökkenteni és akár meg is hosszabbíthatod az életedet vagy javíthatod annak minőségét, de ez nem azt jelenti, hogy garanciát kapsz arra, hogy soha nem lesz semmi bajod.

2016. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!