Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem magamat, lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat, lehet hogy szeretem? (lány lennék)

Figyelt kérdés

régen nyomult rám egy fiú. Alapvetően kedves volt, rendes, jó mint barát, és figyelmes - tehát papiron főnyeremény, az a tipikus 1% amit ritkán látok. De én a szenvedélyesebb pasikat kedvelem.


Lett ilyen pasim végül, és ennek arányában fokozatosan lekopott az előző. Azon vettem észre magam, hogy gyakrabban megyek oda hozzá, bulikban észreveszem ha nem jelent meg.

És gondolom mondanom sem kell, félév után kinszenvedés a jelenlegi "kapcsolatom". Nem vállal fel, utcán nem fogja meg a kezem, de sajnos még szeretem. Közben egyszer hármasban ültünk egy szobában én, az előző pasi és egy másik haverja. Amikor a haverja megkérdezte, hogy "mi van azzal a lánnyal akire nyomulsz?", én reflexből megszólaltam "nyomulsz egy lányra?" kicsit ijedt hangon.


tudom, ez olyan kérdés, amit csak én tudnék megválaszolni. De magamat sem értem. Ha tudom, hogy nekem másmilyen pasitipus kell - akkor miért ijedtem meg ettől?


2016. szept. 26. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert rossz az egodnak,hogy mar nem utanad teper
2016. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel rossz a jelenlegi párkapcsolatod, úgy érzed, hogy talán a korábbi sráccal boldogabb lennél.


Őt viszont visszautasítottad, hiszen nem őt választottad, amikor erre lehetőséged volt, hanem valaki mást, így teljesen természetes, hogy már nem érdeklődik irántad.


Ha komolyan érdekel a srác, akkor annyit tehetsz, hogy szakítasz a jelenlegi barátoddal és kezdeményezel nála. Ha ezt nem akarod megtenni, akkor egyértelmű, hogy nem őt szereted, csak arról van szó, hogy olyan barátra vágysz, aki figyelmes veled és felvállal, és számodra ezt az ideált most éppen a korábbi srác testesíti meg.

2016. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!