Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak képesek szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak képesek szeretni a nőket, vagy csak a szex miatt tartják őket?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura kérdés, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki túl pozitív figuraként jelent volna meg az életemben.

A nőkről kifejezetten jó véleménnyel vagyok, természetesen nem mindenkiről, vannak hülye ribizlik, de általában tekintve a nők egyfajta "szeretetlények" ként vannak jelen az életemben.(barátnők, rokonok,ismerősök)

Például a nők képesek őszintén szeretni, tisztelni, nem gondolnak alacsonyabb rendűnek, képesek a törődésre, odaadók, támogatnak a bajban, teljesen önzetlenül és nem azért, hogy később ezen gyengeségeidet ellened fordítsák, vagy kérjenek érte cserébe bármit is.

Most meg lehet vádolni azzal, hogy általánosítok, de eddig én csak ezt láttam. Mindenki véleményét tiszteletben hagyom és nem szeretnék senkit megbántani, vagy provokálni a kérdésemmel, ha mégis sikerülne azért elnézést kérek.


2016. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
szintén utolsónak szól : aki ilyen primitíven gondolkodik, az az ágyban sem lehet valami nagy élvezet ;)
2016. aug. 2. 23:14
 42/42 anonim válasza:
Néhany nő meg úgy tud szexelni, hogy az valami vicc. Az egyik csajom halál komolyan eljátszotta azt, hogy hanyatt fekve kiterült az ágyon aztán csináljak vele amit akarok. Hazaküldtem az lett a vége.
2016. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!