Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok már szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már szeretni?

Figyelt kérdés
Sziasztok , volt egy barátság-extrákkal kapcsolatom szerelmes belém a nő. De semmi komolyat nem akart tőlem ahogy így meg ismert , meg fél a csalódástól. Le zártam vele , mert nem tudom már szeretni.Párnapjára rá meg ismerkedtem egy másik nővel. Randiztunk is első nap oda adta magát. Semmi komoly nincs köztünk csak néha össze futunk sexelni egyet. Komolyat akar tőlem , de én nem akaróm mert nem szeretem. Meg szokott füllenteni , nekem fontos az őszinteség egy párkapcsolatba. De viszont nagyon jó szíve van pénzt sem félti. Be ültünk kajálni felesbe majd vissza akarta adni a pénz. Buszomat is is fizette nagyon ragaszkodót hozzá. Szerintetek várjak hátha kialakul? 2hete ismerjük egymást...

2015. jan. 11. 13:40
 1/7 viktorvarga ***** válasza:
az h szerelmes beléd kamu,csak magát akarja megnyugtatni h nem ku rvaságból ment bele ilyenbe,meg téged hülyít.a 2. versenyző se jobb.szal dugd mind2őt.de komolyat eggyiktőlse akarj szerintem...
2015. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a másik nöi is rende a barátság extrákkal aki még fözött is neked meg minden oda adta magát és te meg nem vitted öt sehova sem eztz mért nem raktad hozzá
2015. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyik sem az ezek mind a ketten kis ribizlik nö voltam én nem teném szét a lábaimat egy fiuért sem csak hogy sexeljen egyet
2015. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az utolso válaszolo 21 L vagyok ez az én véleményem ribik
2015. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért van h legyen kivel sexelni az utolsonak van pénze h ne legyen egyedül szerintem mind a ketö ribi
2015. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a lány barátság extrákkal az egy ribi lehet csak sxelni akrt volna veled csak arra kellet volna .a másikrol ne is beszélve ök csak kihasználnak érzelmileg nem kelesz neki hosszu távon csak a sexre mennek ne is foglakozz ilyenekel keress magadnak egy komoly nöt
2015. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igy váltogatod a nöket ?
2015. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!