Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak képesek szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak képesek szeretni a nőket, vagy csak a szex miatt tartják őket?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura kérdés, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki túl pozitív figuraként jelent volna meg az életemben.

A nőkről kifejezetten jó véleménnyel vagyok, természetesen nem mindenkiről, vannak hülye ribizlik, de általában tekintve a nők egyfajta "szeretetlények" ként vannak jelen az életemben.(barátnők, rokonok,ismerősök)

Például a nők képesek őszintén szeretni, tisztelni, nem gondolnak alacsonyabb rendűnek, képesek a törődésre, odaadók, támogatnak a bajban, teljesen önzetlenül és nem azért, hogy később ezen gyengeségeidet ellened fordítsák, vagy kérjenek érte cserébe bármit is.

Most meg lehet vádolni azzal, hogy általánosítok, de eddig én csak ezt láttam. Mindenki véleményét tiszteletben hagyom és nem szeretnék senkit megbántani, vagy provokálni a kérdésemmel, ha mégis sikerülne azért elnézést kérek.


2016. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
5%
CSAK szexre jó a nő.
2016. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
91%

"tartják őket"???

Mifelénk a disznót, meg a tyúkot tartják.

2016. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Guys, don't feed the troll, please...
2016. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Egyszerü. Nem akarsz komolyat. csak szexet és azon jár az agyad hogy kivel mikor hol élvezkedhetnél. Igy mégis.. Mi a kérdés?.
2016. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Képesek. Sőt, szerintem mind arra vágyunk, hogy szeressenek és szerethessünk.

A férfiaknak ez az állítólagos szexmániája kicsit túl van lihegve. Szeretjül a szexet, de mi is emberek vagyunk, nekünk is van lelkünk, bármilyen hihetetlen.


Valószínűleg az a bajod, hogy a nők hipergámiája miatt az alfák között keresgélsz. Ezek minden nőt megkapnak, így nincs semmi értéke számukra, valószínűleg innen a rossz tapasztalat.

34F

2016. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
nem innen :D ilyenekre rá se nézek, hányni tudnék tőlük
2016. aug. 2. 20:58
 37/42 A kérdező kommentje:
mi a fene az a hipergámia?
2016. aug. 2. 21:01
 38/42 A kérdező kommentje:
egyébként 35-ös az ösztönlényes dolgokra a társaid már az előző kommentekben "rácáfoltak :D szóval hogy is van ez?
2016. aug. 2. 21:04
 39/42 anonim ***** válasza:

"egyébként 35-ös az ösztönlényes dolgokra a társaid már az előző kommentekben "rácáfoltak :D szóval hogy is van ez?"


Hát úgy kérlek, hogy pontosan azt mondtam (#23), amit hallani szerettél volna. ;)


Tényleg nem vagytok jók másra. :D

2016. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
kedves 39-es :) biztos vagyok benne hogy te még arra se vagy jó! ;)
2016. aug. 2. 23:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!