Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak képesek szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak képesek szeretni a nőket, vagy csak a szex miatt tartják őket?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura kérdés, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki túl pozitív figuraként jelent volna meg az életemben.

A nőkről kifejezetten jó véleménnyel vagyok, természetesen nem mindenkiről, vannak hülye ribizlik, de általában tekintve a nők egyfajta "szeretetlények" ként vannak jelen az életemben.(barátnők, rokonok,ismerősök)

Például a nők képesek őszintén szeretni, tisztelni, nem gondolnak alacsonyabb rendűnek, képesek a törődésre, odaadók, támogatnak a bajban, teljesen önzetlenül és nem azért, hogy később ezen gyengeségeidet ellened fordítsák, vagy kérjenek érte cserébe bármit is.

Most meg lehet vádolni azzal, hogy általánosítok, de eddig én csak ezt láttam. Mindenki véleményét tiszteletben hagyom és nem szeretnék senkit megbántani, vagy provokálni a kérdésemmel, ha mégis sikerülne azért elnézést kérek.


2016. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
Erre a hülye kérdésre hülye válasz se jár.
2016. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik képesek, de vannak olyanok is, akik csak szex miatt tartják őket. Ezt ki kell tapasztalni. De vigyázz, a látszat néha csal. A kellemes, kifinomult külső alatt sokszor valami teljesen más rejtőzik...
2016. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy te ezt láttad az közel sem jelenti azt, hogy így lenne. Igazából nem is értem, hogy nem merül fel azoknak az embereknek a ragyogó elméjükben az a tény akik ilyet kérdeznek, hogy talán ők válogatták meg rosszul azt, hogy milyen férfiakkal/nőkkel ismerkedtek, vagy kerültek kapcsolatba vagy bármi más. (jelen esetben férfiakkal ugye) Az ilyen alatt olyan kérdésekre gondolok, hogy minden nő szemét, vagy mint például ez a kérdés is egy ilyen.
2016. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
51%

"... a nők képesek őszintén szeretni, tisztelni, nem gondolnak alacsonyabb rendűnek, képesek a törődésre, odaadók, támogatnak a bajban, teljesen önzetlenül és nem azért, hogy később ezen gyengeségeidet ellened fordítsák, vagy kérjenek érte cserébe bármit is..."


Az év eddigi legjobb vicce. Most komolyan, hol lehet megtalálni ezeket a nőket? Hadd ne sorolgassam, hogy én milyen mocskosságokat látok tőlük.

2016. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%
Nekem még csak normális pasijaim voltak, nem a szex miatt tartottak, mert rám durván sokat kell várni, senki nem tenné meg ha nem szeret. Nekem nőként pont a nőkről nincs jó véleményem... engem más nők mindig csak megaláztak, lenéztek, kibeszéltek a hátam mögött még azok is akikben megbíztam, a barátnőim. Nem is ismertem még normális, őszinte, rendes nőt soha.
2016. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
26%
Csak a szex miatt! az összes férfi!
2016. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
73%
Engem jeány koromban még lámpással sem tudtak kicsalogatni az ágy alul.
2016. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

a 2-es, 5-ös kifejezetten hasznos válasz:)

az utolsót nem értem

köszönöm a válaszokat

2016. aug. 1. 22:40
 9/42 anonim ***** válasza:
26%
Szánalmas
2016. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

A kérdés nem szánalmas, hanem egy szubjektív vélemény.

Attól mert te másképp gondolod, a kérdés ugyanúgy érvényes.

2016. aug. 1. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!