Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak képesek szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak képesek szeretni a nőket, vagy csak a szex miatt tartják őket?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura kérdés, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki túl pozitív figuraként jelent volna meg az életemben.

A nőkről kifejezetten jó véleménnyel vagyok, természetesen nem mindenkiről, vannak hülye ribizlik, de általában tekintve a nők egyfajta "szeretetlények" ként vannak jelen az életemben.(barátnők, rokonok,ismerősök)

Például a nők képesek őszintén szeretni, tisztelni, nem gondolnak alacsonyabb rendűnek, képesek a törődésre, odaadók, támogatnak a bajban, teljesen önzetlenül és nem azért, hogy később ezen gyengeségeidet ellened fordítsák, vagy kérjenek érte cserébe bármit is.

Most meg lehet vádolni azzal, hogy általánosítok, de eddig én csak ezt láttam. Mindenki véleményét tiszteletben hagyom és nem szeretnék senkit megbántani, vagy provokálni a kérdésemmel, ha mégis sikerülne azért elnézést kérek.


2016. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Kevés lány fog meg igazán, de aki igen azt nagyon tudom szeretni és nem a szex miatt vagyok vele. 24/f
2016. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Mindenkinek aki nem provokáló választ írt megy a zöld kéz :)
2016. aug. 1. 23:34
 13/42 anonim ***** válasza:
77%

Najó most nem leszek kedves.., de csak mert a válaszokban elkezdesz fölényeskedni. Ha az internet népe elé tárod ezt a roppantmód kemény problémát, akkor viseld hogy a hülyeségedet meg fogják szólni.


Ha ez a "kérdés" egy szubjektív vélemény, akkor mi a tőért kell ide kiírnod? Ha vélemény, akkor nem választ vársz csupán itt akarod kisírni a problémákat.

De, ha szimplán itt se tudod mit akarsz és szubjektívkodsz, akkor tényleg közelíthetsz egy ösztönlény szintjéhez, ezek után rohadtul nem csodálom , hogy szarba se vesznek.


Ha azt akarod hallani, amit szeretnél, akkor tessék a szeretetlényeidhez fordulni...

2016. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
21%
Engem csak a szex miatt érdekelnek a csajok. Mégis mi más érdekelne? A sok hülyeség amiről csacsognak? 25/F
2016. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Nem a kérdés szubjektív, hanem a magyarázat ami alatta van, akinek nem inge az meg nem veszi magára, és nem ír támadó üzeneteket nekem privátba, hanem felnőtt ember módjára viselkedik és nem próbál egy békés kérdésből provokációt generálni. Sok férfi nem képes építőjellegű hozzászólásra/kritikára, ezért inkább egyből támad, rombol tipikus ;)
2016. aug. 1. 23:56
 16/42 anonim ***** válasza:

WoW azért tudsz rendesen ferdíteni. Pont, hogy te írtál nekem privát üzenetet, hogy most akkor mi a probléma :D


De akkor fordítsunk egyet a dolgon. Ez az én "szubjektív" véleményem, miért kell támadni?

Elmondtam mit gondolok az egészről, tetszik v. sem, valszeg emberek véleményére voltál kíváncsi hát kaptál ilyet is. De ahogy elnézem nem igazán tudod fogadni a negatív kritikát, hiába lehetne az is építő jellegű, de magyarázhatom feleslegesen..


"A kérdés nem szánalmas, hanem egy szubjektív vélemény. "

Én a helyedben azért végigolvasnám a kommentjeidet mielőtt kiraknám, mert elég gáz, hogy nem tudod mit írtál már 20 perccel előtte.

2016. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
nem feltétlen rád írtam, nem te vagy az egyetlen akivel beszélgetek
2016. aug. 2. 00:13
 18/42 anonim ***** válasza:
Van egy nő aki nagyon tetszik nekem, de nem jön velem össze, viszont mindig rábeszél, hogy kinyaljam. Akkor itt kivel van a gond érzelmileg? :)
2016. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
sajnállak :( tény a nőkben is vannak riherongyok viszont azért a férfiaknál még mindig magasabb a "riherongy" arány
2016. aug. 2. 00:18
 20/42 anonim válasza:
Nekem volt egy 12 évvel idősebb barátnőm 22 éves koromban akibe halálosan szerelmes voltam, de ő nem akart komolyabb kapcsolatot, csak a szexre kellettem neki nehány hónapig, pedig feleségül is elvettem volna. Vannak nők is akiket csak a szex érdekel.
2016. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!