Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normalis? Meddig ragom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Meddig ragom magam rajta? Talan fogok tudni ujra szeretni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18F vagyok eddig 5baratnom volt. Ebbol volt 1napos, 3 honapos, 8honapos, 14honapos es egy 3hetes kapcsolatom. Ebbol 2fekudtem le egyel csak petting volt es oral de azt nem visszonozta. Ezekbol csupan ketszer voltam szerelmes. Egyiknel nagyon serultem kihasznalt, nem vallalt fel, udvaroltatot. tobb mint fel ev telt el azota volt baratnom de ugy erzem mintha nem tudnak szeretni. Alapjaraton nagyon kedves es soksszor bunko tudok lenni. Jo szivu voltam de mar nem vagyok az. Neha napjan eszembe jut ez az egesz es csak ragom magam rajta. Amig ezt erzem szerintetek ne kezdjek kapcsolatot? Nem szeretnek meg bantani valakit vagy kihasznalni foleg olyat aki nem artot nekem

2015. jan. 26. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jöjj össze valakivel, és elfelejteti veled ezt az egészet :)
2015. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Probaltam. Olyan not fogtam ki aki kedves, aranyos mindent meg tenne ertem. Kenyesztetet soha nem szolt egy rossz szotsem. De nem tudtam szeretni, pedig hagytam idot magunknak de ha nem megy. Nem szeretnem rabolni az idonket talan csak egy kis ido kell.
2015. jan. 26. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne kezdj bele semmi komolyabba, amíg úgy érzed, hogy nem heverted ki teljesen. Adj időt magadnak. Egy ilyen dolgot kiheverni van akinek 1 hét, van akinek 1 év, mások vagyunk. Viszont rágódni rajta nem érdemes szerintem. Várd meg míg újra tudsz szeretni, mert fog menni majd. :) Nekem is volt egy csalódásom, még mindig eszembe jut, de olyankor arra gondolok, hogy mit tanított nekem az egész és már nem követem el azokat a hibákat mégegyszer. :) Gondolj te is inkább arra, hogy mit tanultál belőle. Próbáld lefoglalni magad és nem agyalni rajta. Előbb- utóbb úgyis alábbhagynak az ezzel kapcsolatos érzéseid, jön majd valaki, akiben meg tudsz újra bízni. :) 20/L
2015. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem szabad kihasználni a lányok érzéseit! Ne akarj tőlük semmit, ha nem érzem semmit. Nagyon gonosz dolog! Hiszen nekik is Te lehetsz az első, sosem fognak elfelejteni, és ne légy rossz emlék!


Még csak 18 vagy, ráérsz még a szerelemmel, szexuális együttlétekkel.

Találni fogsz egy Neked való lányt, csak idő kérdése.

De Neked sem esett jól és nem is esne jól fordított helyzetben, ha Téged használnának elfelejtésre.


Nem?

2015. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igy van de nekem nem elfelejtesre kellet. Egy tarsat akartam boldog lenni es szinten neki is ezt akartam. Szeretni es szeretve lenni, de mivel ezt nem tudtam igy hagytam is.
2015. jan. 27. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor te használtad ki öt most montad ki magad sem tudod hogy mit akarsz
2015. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nehéz elfelejteni valakit akit igazán szeretsz, nekem se megy. Ha másal meg összejövök mindig csak megbántom. Ha gondolod beszélhetünk privibe. Én is ebbe a helyzetbe vagyok :( 17L
2015. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!