Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak képesek szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak képesek szeretni a nőket, vagy csak a szex miatt tartják őket?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura kérdés, csak nem találkoztam még olyan férfival, aki túl pozitív figuraként jelent volna meg az életemben.

A nőkről kifejezetten jó véleménnyel vagyok, természetesen nem mindenkiről, vannak hülye ribizlik, de általában tekintve a nők egyfajta "szeretetlények" ként vannak jelen az életemben.(barátnők, rokonok,ismerősök)

Például a nők képesek őszintén szeretni, tisztelni, nem gondolnak alacsonyabb rendűnek, képesek a törődésre, odaadók, támogatnak a bajban, teljesen önzetlenül és nem azért, hogy később ezen gyengeségeidet ellened fordítsák, vagy kérjenek érte cserébe bármit is.

Most meg lehet vádolni azzal, hogy általánosítok, de eddig én csak ezt láttam. Mindenki véleményét tiszteletben hagyom és nem szeretnék senkit megbántani, vagy provokálni a kérdésemmel, ha mégis sikerülne azért elnézést kérek.


2016. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
Ja, a másik meg egy egyetemista évfolyamtársam volt (lány) aki nyíltan megmondta nekem, hogy egy olyan pasira vágyik aki csak meg akarja dugni, nem érdekli a szerelem. Ennyi.
2016. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Akkor no para no stressz, figyelmen kívül lehet hagyni a fenti kommentem. De a véleményem továbbra is marad.
2016. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
4%

"A férfiak képesek szeretni a nőket, vagy csak a szex miatt tartják őket?"


Mér'?

Jók még másra is?

2016. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kérdés egy kicsit sztereotíp, de ez nem gond, ettől még lehet alapja és jelenthet problémát is valakinek. Viszont akkor én is hozzáteszek egy másik hasonló dolgot. A nők mocskos módon pont ezeket a normálisan szeretni nem tudó férfiakat hajkurásszák. Ilyen alakokkal dugatják magukat és utána csodálkozva sírnak magukba zuhanva, hogy dehát ők mit követtek el, ki lettek megint használva stb. Csak ugye ezt utólag nem nagyon látják be, mert a dugás azért jó volt.
2016. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
El lehet felejteni ezt a romantikus szépelgést, hogy a szegény lányok meg a rossz fiúk akik csak szexelni akarnak. A lányok is ugyanúgy dugni akarnak, csak próbálnak nem k.-nak tűnni, ezért a szex előtt futni kell néhány udvariassági kört.
2016. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Pár nő után ez nem nagy titok. Sajnos nekem pont ezért van elegem belőlük. Belefáradtam egy olyannak a keresésébe akiről ehinném, hogy nem csak egy bäszógép, hanem valami nőt is találni lehet benne.
2016. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Érdekesek ezek a kommentek

Ettől független sajnálom a srácokat :(

Fura egy világ ez

2016. aug. 2. 00:44
 28/42 anonim ***** válasza:
Istenem, nem lehetne abbahagyni végre ezt a hisztit és egymásra mutogatást? Nő vagyok, de már a (nemlétező) tököm kivan az ehhez hasonló kérdésekkel és a hímsoviniszta nyálverésekkel egyaránt. Miért nem lehet felfogni, hogy mindenki másmilyen, és rohadtul nem az fog dönteni egy ember őszinteségéről, becsületességéről, szeretni tudásáról vagy épp felületességéről, hogy mi van a gatyájában...?
2016. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

én meg olyat nem láttam még az ismertségi körömben, hogy csak a szex miatt lenne együtt a férfi a nővel. (mint ahogy olyan nőt se ismerek, aki csak a pénzéért, vagy a jó külsejéért lenne a barátjával.)

az én párkapcsolatomban sem ezt tapasztalom. ugyanúgy tisztel, szeret, és egyenlő félként kezel a barátom, mint én őt.

tehát értelmes emberek között szerintem nem nagyon találsz ilyet, mint amit leírsz.

2016. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
84%
Igen 23-as jók még másra is.Egy hímsoviniszta egyednek ezt viszont nem lehet megmagyarázni.
2016. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!