Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert nem adnak eselyt a teltebb holgyeknek?

Figyelt kérdés
Sokszor mar egy kicsit szelesebb csipo miatt vagy egy puhabb poci miatt ledisznozzak lekoverezik a holgyeket! Ma mar tenyleg csak a sportos vekony noket veszitek emberszamba,es egy kicsit gomolyubb holgyeket meg lenezo arccal kinevetitek? :(

2016. júl. 26. 17:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
60 kg - 169 cm - vagyok. Családom szerint teljesen tökéletes.
2017. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Nekem a testes nagy nők tetszenek.
2017. okt. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
60%

Kövér nőként a következőt tapasztaltam:


Vannak férfiak, akik igen nagy nehezen emberszámba vesznek, vagy még abba sem. Na, már most ők ugyan ezt a lenézést kapják tőlem vissza. Emberileg mivel lenne ő több tőlem? Mi jogon néz le?


Vannak férfiak, akik nagyon vékonyak. Ők előbb észre veszik a kövér nőket, mert tisztában vannak azzal, hogy a túlzott soványság (betegség, életvitel vagy hanyagság miatt) nem egészséges. Úgy ahogy a kövérség sem. Tisztában vannak gyengeségükkel vagy hibájukkal. (Nőben is vannak olyanok, akik már egészségtelenül vékonyak, de a mai társadalom elvárása miatt ez az elfogadott. ) Ők előbb egy hullámhosszra kerülnek a véglet másik sorstársaival.


A normál alkatú férfiak. Volt már normál testalkatú férfival is dolgom. És itt térnék ki a lényegre igazából, amiért hozzászóltam a kérdéshez. Ezzel párhuzamban ott vannak a kövér férfiak. Igaz, hogy a külső hívja fel a figyelmet. DE! Nem minden esetben. Voltam már úgy, hogy egy férfiban az fogott meg nagyon, hogy milyen okos. (átlagos külsővel) Mindegy az, hogy kövér vagy sovány, az emberek viselkedését nem a testalkatuk határozzák meg.


A férfiakból már kiveszett az a vadászösztön, hogy nem csak a külsőt nézik. Sok férfi az alapján kategórizálja be a nőt. Számomra szégyen lenne, ha valaki csak azért lenne velem, mert jó a testem és dugható vagyok. De amúgy két értelmes szót nem lehet velem váltani és csak mutogatni kellek. Mi van, ha a kövérsége mellett egy csodás személyiség? Erre írnák, hogy "mert undorító". Na, az ilyen magával sincs békében. Értem én, hogy nem tetszhet mindenki. De egy emberre azt rá címékzni, hogy undorító!? Tudjátok mi az undorító ... Maximum nem esztétikus. Lehet, hogy elviszitek a bomba nőtöket egy nyilvános helyre, ahol meg jelenni, de ahogy kinyitja a száját, kiesik a kapa. ( Én környezetemben is vannak ilyen nők. Világ életükben nem dolgoztak, mert mindig olyan pasit szedtek össze a testük révén, hogy csak visszintes helyzetben kellett ott lenniük. Valamit valamiért.)

Nem a külső határozza meg, hogy bánnak az emberek embertársukkal. Nekem az a véleményem, hogy nem csak a vékony férfiak lustulnak bele a kapcsolatba, vagy szégyenlik a párjukat, hanem a kövérek is. Az, ha egy nővel nem foglalkoznak azért, mert " úgy se lép le, mert hát nincs kivel " ez nettó marhaság. Szerintem az igazi kérdés inkább az lenne, hogy férfiak, miért nem szeretitek a kövér nőket? Mindenki (vagy is itt a többség) csak obszcén szavakat használna, de igazából nem sokan tudnék megmagyarázni miért. Lusták, döglenek egész nap, heti 6x gyorsétteremben esznek és a kettő közt nassolnak. Nos, én is amellett hogy kövér vagyok meg van a magam kis rutinja. Amellett próbálok egészséges alternativára váltani, de azért néha lecsúszik egy két finom falat. (amellett sajnos pajzsmirigy beteg is vagyok) Férfiak, elviszitek a nőtöket és ne mondjátok nekem, hogy salátát eszik végig?! Számomra igen az már elitélendő, ha tudatában van kövérségének és nem hajlandó tenni érte. Az igazság az, hogy ma már könnyebb megfelelni a társadalmi normának, hogy vékony nő a szép. És ezzel meg is tette funkcióját. De a férfiak is hibásak, mert a testiségen túl a nők többségét nem is ismerik. (már mint a személyiségüket) Ez elcseszett generációnk hibája.

N

2017. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Telt lányként nem tudom, miről beszélsz, amióta kinőttem a tinikori csúfságot (ami inkább stílusomból, mint külsőmből adódott), nem volt problémám a pasikkal. Oké, nyilván nem tetszek mindenkinek, ahogy senki sem. Emily Ratajkowskira is van, aki csak legyint, és hol vagyok én hozzá képest külsőt tekintve? El kell fogadni, hogy nem tetszhetünk mindenkinek, ahogy nekünk sem tetszik mindenki. De mindig voltam udvarlóim, nem olyanok, akik csak azért közeledtek felém, mert én voltam az utolsó esélyük, hanem helyes, kedves srácok. Aki meg kinevet meg beszól, az primitív, azokkal meg nem érdemes foglalkozni.
2017. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nekem pont,hogy bejönnek a nőiesen kerek lányok,de akik mindenennyìgnak azok nem!
2018. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
A telt nők tetszenek.
2018. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy szelektàl és vàlaszt pàrt ahogy akar, a sajàt ízlésvilàga alapjàn. Ezért.

Amióta az eszemet tudom, küszködök súlyproblémàval, nagyon durvàn hízékony vagyok. Ha picit is lazítok màr feljön 3-4 kiló. Nagyon nehéz folyamat húson, nyúlkajàn , zöldségeken élni, mindig tartani az edzéseket. Nem mindig megy, gyenge vagyok hozzà, így aztàn hol fogyok, hol hízom, de mindig volt túlsúlyom. Eddig nem sikerült kitartanom. Bàr nem adom fel.

Ennek ellenére nem volt különösebben sok gondom a tàrskeresésben, fiatalon megàllapodtam(24), 25 évesen férjhez is mentem. Sok pasi volt akiknek nyilvàn nem tetszettem, és voltak akiknek igen. Volt pàr kapcsolatom. Nem tetszettem mindenkinek, de nekem sem tetszett minden pasi aki próbàlkozott.Nem nagy ügy. :) Ez így működik. Majd lesz olyan amikor kölcsönös lesz a dolog, csak nem szabad feladni. Ha nem próbàlkozol, nem is nyerhetsz. Semmi értelme ràerőszakolni magad olyan emberre aki nem kívàn. Majd alakul:) 32/N

2018. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!