Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert nem adnak eselyt a teltebb holgyeknek?

Figyelt kérdés
Sokszor mar egy kicsit szelesebb csipo miatt vagy egy puhabb poci miatt ledisznozzak lekoverezik a holgyeket! Ma mar tenyleg csak a sportos vekony noket veszitek emberszamba,es egy kicsit gomolyubb holgyeket meg lenezo arccal kinevetitek? :(

2016. júl. 26. 17:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Mindig ezek a kerdesek. Van akinek a sovany van akinek a molett jon be. Altalanositas, hogy a teltebbeknek nem adnak eselyt. En is az vagyok, es megsem maradtam ferfi nelkul.😊. Kiveve utobbi egy ev, mert nehezen teszem tul magam az elozo kapcsolatomon.


27N

2017. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

"A mackos legalabb nagy de nem szexik nem tudok elmenni ilyen sracokkal mert lomhak szuszognak soroznek es pukiznak! :O A sovanyok meg kisfiusak es nem ferfiasok nem szexik!:'("


Ilyen hozzáállással meg is érdemled, hogy ne kapj esélyt! Ki az Atyaúristennek képzeled te magad, hogy ledegradálod a mackós és a sovány férfiakat is, de elvárod, hogy neked telt nőként esélyt adjanak az izmosak?

2017. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Nekem a teltebb lányok jönnek be, szóval nem mindenki olyan mint amilyenekkel sajnálatos módon összefutottál :)

21/F

2017. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Jót nevettem a tipikus első világbeli problémádon. Szerintem tedd ezt te is :D

30/f

2017. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
Nekem például vékony 44kg feleségem van de sokszor fantáziálok arröl hogy milyen lehet egy teltebb vagy (bocs a kifejezésért)ducibb nővel szeretkezni
2017. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Emberszámba veszik, de nem nőszámba. CSak arra tekintekenk nőként, akinek duciként is formás, tónusos a teste, megmaradt a testének a nőies vonalvezetése. Nem lötyög rajta a háj, hanem szép simán, feszesen, egyenletesen fedi be a testét.

De ha úgy vagy duci, hogy csak egy nagy tömb a tested, nagy zsíros karok, a hátad, mint egy ólajtó, tokás arc, vastag, bedőlő boka, széttespedt lábfej (a túlsúly cipelésének hosszú távú következményei), akkor rossz hírem van.


33n

2017. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Jééé! Ez a macispasi kérdezô! Hát nôvé váltál? :D
2017. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Jelenleg 70 kiló vagyok,akivel most keverek sokkal vékonyabb pasi :) De nem érdekel milyen csontváz,én akkor is vonzódom hozzá :)
2017. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Egy éves kérdés. Ennyi idő alatt lefogyhattál volna és akkor nem lenne értelme ezt a hülyeséget kiemelni.
2017. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

ahha nekem AZ ESETEM a teltebb hölgyek!! Nem válogatok külső alapján, de nekem jobban tetszenek. Széles csípő, nagyobb fenék és kis poci, nekem valamiért mindig tetszett.


Úgyhogy rossz a kérdés, vagy rossz helyen vagy:)

27f

2017. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!