Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert nem adnak eselyt a teltebb holgyeknek?

Figyelt kérdés
Sokszor mar egy kicsit szelesebb csipo miatt vagy egy puhabb poci miatt ledisznozzak lekoverezik a holgyeket! Ma mar tenyleg csak a sportos vekony noket veszitek emberszamba,es egy kicsit gomolyubb holgyeket meg lenezo arccal kinevetitek? :(

2016. júl. 26. 17:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, amit te érzel a mackós fiúk irányában, azt érzi a sportos-férfias pasasok nagy része a te irányodban... nekik a te felesleged az, ami nem nőies, nem szexi, egy tényleg kisportolt-izmos lányhoz képest valószínűleg te is lomhább vagy. Az mondjuk sztem nincs semmilyen korrelációban a testalkattal, hogy ki mennyit fingik.
2016. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező:

te is válogatsz a pasik terén, akkor ne csodálkozz, hogy a pasik is válogatnak a nők terén.

2016. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennél fel valahova egy képet (arc nélkül) vagy csak mutatnál valami google képkeresős fotó, hogy kb milyen nőt értesz a "kicsit gömbölyűbb" alatt???


Tényleg kíváncsi lennék, hogy ugyanazt értjük e alatta.

2016. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
75%

Neked is sportos férfit akarsz akkor le kellene fogynod,diétázz,menj edzeni heti 4-szer.

Vagy érd be a dagadtakkal vagy a nyikhajokkal.

Egy önmagára igényes pasi nyilván nem veled képzeli el,mert te nem tudod beindítani nem tudod szexuális élményt nyújtani amit egy izmos sportos pasi elvár egy nőtől.

Nem akarlak elkeseríteni de ha nem figyelsz alakodra akkor a pukizó,söröző semmilyen palik talán szóba állnak veled.

2016. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Érdekes mert én AZT vettem észre hogy pont olyan nöket vesznek feleségül a pasik akik kövérek és nem a vézna csajokat !Én nö vagyok és nem egy csaj ismerösöm van akk a párjukkal már AZ esküvöt szervezik vagy pedig már megesküdtek hiába nem vézna soványak vagy sports csajok!Sztem NE keseredj el mert nem mindíg a külsö számít!
2016. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
86%
A probléma itt alapvetően az emberekkel van!Sokszor látom,hogy olyan férfiak hordanak le molett nőket akikhez (bocsánat a kifejezésért) 3 méteres bottal sem piszkálnék meg.
2016. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

#26:

Jajj hagyjuk már ezt. A kövér férfiakat is leszólják, megütik, de ezt bezzeg nem kürtölik világgá.

A másik - láthatod te is, hogy a kérdező is válogatos a férfiak terén. Neki is, a jóképű pasi kell, csak az a gond, hogy találnak maguknak más nőket.

2016. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
48%

Ez a kérdés sima provokáció, a kérdező hozzászólsából egyértelműen kiderül.


Egyébként sem az okát kéne firtatni egy olyan jelenségnek, ami nem is jellemző, hanem elmenni mozogni. Fél éve tetted ki a kérdést, ennyi idő alatt simán leadhattad volna a kilókat, ehelyett inkább kiemeled ezt a ...

2017. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Sok esetben akik olyan nőt kövéreznek le akinek tényleg csak minimális zsír van a hasán, csípőjén a büdös életbe nem kapnának meg senkit aztán ezzel próbálnak leplezni, hogy ők csak magasra teszik a mércét, közbe meg a kutyának se kellenek.
2017. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én kilógok a sorból. Nekem csak olyan barátnő kellett mindig, akin van mit fogni. Ja, a még két barátom is az ilyen nőkért van oda.
2017. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!