Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert nem adnak eselyt a teltebb holgyeknek?

Figyelt kérdés
Sokszor mar egy kicsit szelesebb csipo miatt vagy egy puhabb poci miatt ledisznozzak lekoverezik a holgyeket! Ma mar tenyleg csak a sportos vekony noket veszitek emberszamba,es egy kicsit gomolyubb holgyeket meg lenezo arccal kinevetitek? :(

2016. júl. 26. 17:30
1 2 3 4 5
 11/47 Diavolino44 ***** válasza:
32%
En pl a normalis testalkatot szeretem nem a vékonyat. Az a nőies számomra ahol van mell es egy kis fenék. Viszont a ducit en sem szeretem. 10 férfibol kettő viszont oda van értük. Azt a kettőt kell megtalalnod.
2016. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
47%

Kevesebb esélyed van igen.

Ez van fogadd el,ha vonzó pasit akarsz neked is olyanná kell válnod.

Ha el vagy hízva két dolgot tehetsz:

1. Lefogysz,megtanulsz szexi lenni,diétázol,elmész edzeni rendesen és folyamatosan diétázol,akkor több pasi közül tudsz válogatni.

2. Belesz..rsz de akkor ne akarj helyes,vonzó,izmos,sikeres férfit,keres olyat aki elfogadja,nyilván kevesebb a lehetőséged itt.

Ezt fogadd el,kezedben a kulcs.

Egy elhízott nő ne válogasson hanem fogadja el ami jutott.

2016. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
48%

Nyugi - a dagadt pasasokat is megvetik.

Az a fura, hogy a kövér nőknél kismillió dolgot sorolnak fel, mitől az. Ha meg férfiről van szó - csak az ő hibája lehet!

Amúgy egy másik kérdésnél ránéztem egy kövér nő FB profiljára, de mivel ezos, ezért nemet mondtam rá.

Bevallom, férfi létemre, nekem is kell fogynom, de akkor a nő is tegye már meg ezt a lépést és ne jöjjenek azzal, hogy a kövér is szép! (bár ezt csak nőknél hallom).

2016. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
24%

"kicsit szelesebb csipo miatt vagy egy puhabb poci miatt ledisznozzak lekoverezik a holgyeket!"

Kicsi széles csipő +puha poci = elhízott nő

2016. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
81%
Adunk esélyt a teltebb hölgyeknek... ha normálisak. Nem a testalkatod miatt nem kellesz a pasiknak, ez 100%.
2016. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
70%

Szeretem a kicsit kerekebb hölgyeket, bár én elég sportos vagyok, ennek ellenére arra bukom, ha van egy kis kerek váll, formás csípő.


A tapasztalatom viszont az, hogy a hölgyek egy jó része a "kicsit" kerekebb kifejezés alatt nagyon nem azt érti, amit a férfiak...

2016. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
86%

Ne a ferfiakon kerd szamon azt, hogy hogy mereszelik azt h te nem jossz be nekik (meg a tobbi telt csaj), nehogymar ezt mindenkinek szeretnie kelljen, aki meg nem az csak a vekonyat szereti:-))


A mai vilagban aki ducibb nemikepp hatterbe szorul mert a normalis, aranyos illetve a vekony alkat divik. Ha ugy erzed h a pasik kirohognek vagy atneznek rajtad akkor szamonkeres helyett kezdj el sportolni, dietazni, szedd rendbe magad es tegyel meg mindent azert h a leheto legjobbat hozd ki magadbol azert, hogy utana a legjobbat kapd:-)))


En vekony vagyok, de azert mert mindennap futok, edzem mertekkel eszem, megsem koplalok egy sajttorta hetvegen siman lecsuszik:-))Az emberek a kulosre irigykednek, a belefeketett energiaba mar nem, es mindig jon ez a csereljunk testet dolog.


Ha testet cserelek veluk egy vagy ket honap mulva ugyanott kotnenek ki mint most, mert nem mozognanak.


Ha viszomt ugy vagy vele, hogy te igy vagy, szereted amit a tukorben latsz akkor az tok oke es nagyon is rendben van, csak ne vard el azt, hogy csoportos tomorules legyen az ajtot elott a kegyeidert:-)))


Lehet sztem a te alkatoddal is pasit talalni, nyilvan nem a kockas hasu emberek fele kell keresgelni. Dontsd el h te mit szeretnel es elj annak megfeleloen:-)

2016. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nettó bunkóság kigúnyolni vagy ledisznózni. Igenis, egy teltebb nő is tud vonzó lenni, én sem vetem meg őket ;) Valamiért alfahímnek érzik magukat egyesek, amiért megaláznak másokat.
2016. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem vonzódnak hozzájuk. Mondom ezt kövér nőként. Mindenkinek megvan a maga ízlése, és nem szabad csak emiatt fikázni mást. Mondjuk az a proli kategória, aki disznóz egy teltebb nőt, meg azzal takarózza a vonzalmát, hogy de a vékony nő egészségesebb - mert nem mindig az. Voltam már kirándulni modellalkatú csajjal, az 10 perc után zihálva kapkodott a levegőért meg hisztizett (nem volt asztmás), amikor nekem még meg sem kottyant.
2016. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10#11#12#13#14#15#16#17#18#19 koszonom az oszinte valaszokat! A baj csak az hogy jobb esetben a csak a mackos sracoknak rosszabb esetben a nagyon vekony nem sportos sracoknak jovok be! :( A mackos legalabb nagy de nem szexik nem tudok elmenni ilyen sracokkal mert lomhak szuszognak soroznek es pukiznak! :O A sovanyok meg kisfiusak es nem ferfiasok nem szexik!:'(
2016. júl. 27. 15:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!