Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert nem adnak eselyt a teltebb holgyeknek?

Figyelt kérdés
Sokszor mar egy kicsit szelesebb csipo miatt vagy egy puhabb poci miatt ledisznozzak lekoverezik a holgyeket! Ma mar tenyleg csak a sportos vekony noket veszitek emberszamba,es egy kicsit gomolyubb holgyeket meg lenezo arccal kinevetitek? :(

2016. júl. 26. 17:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
67%
Emberszámba veszem a kövér hölgyeket és nem nevetem ki őket,de páromnak vékony lányt szeretnék,mert sokkal szebb látvány egy sportos nő és persze egészségesebb is.
2016. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%
Azért a "kicsit szélesebb csípő" és "puhább poci" a valóságban inkább hájas csípőt és nagy hasat jelenthet.
2016. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%

A nők miért nem adnak esélyt a soványabb uraknak?


Sokszor már egy kicsit vékonyabb kar miatt, vagy egy kisebb hasizom miatt levéznázzák, lesoványazzák az urakat! Ma már tényleg csak a sportos, izmos férfiakat veszitek emberszámba, és egy kicsit vékonyabb urakat meg lenéző arccal kinevetitek? :(


1-1

2016. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok, amúgy van aki ad esélyt nekik, csak valószínűleg nem a legizmosabb, leghelyesebb férfiak.
2016. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazért amiért a nők a sportos férfiakat keresik, s nem a pálcika vagy tohonya disznókat. Milyen a másik végén lenni?
2016. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
84%

Világ életemben kövér voltam, de nem tudom, miről beszélsz.

Nem tetszek mindenkinek. Na bumm! Nekem se tetszik mindenki.

2016. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
68%
És kérdező, hány férfi közeledését utasítottad el az elmúlt időszakban?
2016. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
57%
sok férfi szereti a telt nőket ! de le is lehet fogyni ill a nők miért nem adnak esélyt az alacsony férfiaknak?....
2016. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Én adok, mínusz egy a tömegből.
2016. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
62%
Én meg azt veszem észre, hogy a telteket sokkal jobban szeretik. Kinek mi a telt meg a kövér. Kevés olyan pasit ismerek, aki csak a vékony lányokat szereti.
2016. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!