Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ éves szingli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ éves szingli férfiak! Nektek jól esik nézegeti a facebookon, ahogy barátok vagy ismerősök egyre másra töltik fel az esküvős, újszülöttes képeiket, miközben nektek senkitek sincs? Hidegen hagy titeket, vagy kicsit elszomorít, vagy semleges?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Hidegen hagy mivel lehet, hogy csaladjuk van meg gyerekeik de itt ki is fujt az esetek tobbsegenel a dolog. Szemely szerint nem akarok csaladot az anyagi helyzetem sokkal jobban izgat. Engem a penz tud boldogga tenni meg a jo let. Szerencsere ez megvan ugyhogy nem nezegetem az ilyen kepeket. 30f
2016. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez már 25+os férfiaknál is érdekes lehet.

Engem személy szerint nem izgat a dolog.


26/F

2016. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen hidegen hagy, sőt inkább megkönnyebbülést érzek.

mint amikor kisiskolás koromban a másik gyereket szidták le nagyon és engem meg kicsit sem. Olyan érzés, hogy valami nagyon rosszat sikerült szerencsésen megúsznom...

2016. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Az viszont tényleg tud frusztrálni, ha valakinek nagyon formás nője van és azt posztolja ki.

Olyankor tagadhatatlanul irigy vagyok.

2016. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
Sőt feldob hogy ezt eddig sikeresen megúsztam. :)
2016. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Meg ne beszéljünk arról a sok szép válásról. Amikor a gyereked más neveli és hónapokig nem látod akár mert bekattan valamin az ex...
2016. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereket nem megcsinálni nehéz, hanem felnevelni. Kell az nekem, hogy valami kis garzonba nyomorogjak egy csecsemővel, aki nem hagy aludni? Na ugye, hogy nem....

Ami elszomorít, vagyis nem elszomorít, hanem kicsit irigykedek, az az utazásos képek, bár arról is tudom, hogy az adott egyén évének a fénypontja az a hét.

2016. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező Te miért élvezed hogy ezeket a kérdéseket felteszed?

Mindig baxtatod azokat akiknek nincs párjuk!

2016. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Elszomorít, de nem azért, mert nekem nincs. Hanem azért, hogy ezek az emberek megelégednek ezzel a rabszolgaélettel, ami a munka, család, évente 1 külföldi útból áll, és ezt merik életnek nevezni! Ez semmi más mint modern rabszolgaság!
2016. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nehéz felfogni,hogy nem mindenki vágyik elköteleződésre,gyerekekre?Csomó nyűggel jár...a 30-as szingli férfiak szerintem tökéletesen jól elvannak,azt csinálnak,amit akarnak,semmi plusz felelősség nem terheli őket.Mégis mire legyenek irigyek?
2016. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!