Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most rossz, vagy semleges? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most rossz, vagy semleges? 22L

Figyelt kérdés
Ráírtam egy srácra. Válaszolt kedvesen, aranyosan, DE nem kérdez semmit. Telenyomja "cuki" szimbólumokkal az üzeneteket, ami aranyos gesztus, meg tényleg okés a dolog, de nem is tudom... Olyan, mintha félénk lenne, de lehet csak udvarias és kész? Nincs kedve bájcsevegni?
2015. okt. 26. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

És ezt a kérdésedet hány perces beszélgetésetekből szűrted le?

Mert az nagyon nem mindegy, hogy kb fél órát beszélgettetek és akkor ilyen, vagy kb már több órát!

2015. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pár üzenetváltás volt. Nem kérdezget, csak olyan visszafogott, de kedves. Tudom, hosszútávú következtetés ennyiből levonni nem lehet.
2015. okt. 26. 20:26
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Vagy csak béna.
2015. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha elgondolkodom, hogy huszonéves nők milyen gyermeki szinten állnak. Na mindegy. A srác is béna. Vagy meleg. Erre tudok gondolni. Egy puncit nem így kell meghódítani. Vigyoroghat, mosolyoghat, de akkor tegye, amikor már rajtad fekszik.
2015. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nekem egy rakás hangulatjel nem tűnik kedves gesztusnak. Kezdeném azt hinni, hogy nem érdeklem. Szerintem jól hinném.

(A feladatom elvégeztem, a bogarat elültettem. :D)

2015. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bármi lehet, jól tudom. Először beszéltünk, pedig jó ideje nézegetjük egymást.
2015. okt. 26. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd te,hátha később megjön a kedve és bátorítsd,hogy szívesen válaszolsz ha esetleg vannak kérdései.Ha ettől beindul akkor megoldódott a problémád,ha ettől sem akkor hagyd békén.
2015. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én is ezen az elven vagyok. Majd megpróbálok valamit.
2015. okt. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!