Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jön be a fiatal lányoknál a bókolás? Segít a "hódításban" vagy ront vagy semleges?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, tőlem valamivel fiatalabb lányoknál próbálkoznék leginkább.

2015. okt. 22. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is sokat bókoltam, udvaroltam lányoknak. Nálam elvi kérdés hogy mindig koromtól lefelé keresgéltem, de mára már belefáradtam. Semmit sem ér a bókolás. Aki csak bókokkal tudja a lányt elhalmozni, az manapság édes kevés öregem. Nekik a szép szavak max bemutatkozásig jók, aztán mutasd meg hogy ki vagy az életben, mit értél el, és vitatkozzatok azon hogy a pénztárcád vagy a farkad a vastagabb. El kell kápráztatni őket.
2015. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
:) egyes rendesen megmosolyogtattal
2015. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és folyamatosan szüntelenül éreztesd azt velük hogy te csak instrukcióként mondtad el ki és mi vagy, ha érdekled akkor hajrá adjon jeleket. Én már nem futok senki után, mert van jobb dolgom is. Első voltam.
2015. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy értelmetlen. Csak tudni kell alkalmazni. Például egy olyan nőnél nem hat akit a többi férfi is elhalmoz vele, ott egy beszólás jobban üt. Mindez idő, tapasztalat. Amire profi leszel akkor már csenget a postás a nyugdíjjal. :) De egy jótanács, a bók csak akkor hat ha legalább félig igaz. Sok sikert.
2015. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem jol esik ha bokol a ferfi. Viszont igaz hogynem hiszem el neki mert nem tetszem magamnak. Hiaba kapok vissza jelzest.
2015. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszinte bókokra gondoltam. Nem tudom mit tehetnék, ha a lány önbizalom hiányos és nem hiszi el...
2015. okt. 22. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádom, ha bokolnak nekem. Csak ugy tudom igazán elengedni magam es ugy oldodok fel. Attol sugarzok. Ha a pasi nem bokol,akkor nem egy idő utan veget vetek a kapsolatnak,mert azt veszem eszre,hogy elhervadtam,nem sugarzom. Nekem szuksegem van a szep szavakra,abba leszek szerelmes.
2015. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején mehet pár bók csak hogy biztosítsd róla h tetszik neked, aztán már nem kell, max néha néha. Volt egy srác aki sokat bókolt, ami eleinte jól esett, aztán inkább idegesített, ő a külsőmet dicsérte én jobban szerettem volna ha inkább azt mondja h jófej, vicces, megértő vagyok.
2015. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, radioaktív vagy?
2015. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!