Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ éves szingli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ éves szingli férfiak! Nektek jól esik nézegeti a facebookon, ahogy barátok vagy ismerősök egyre másra töltik fel az esküvős, újszülöttes képeiket, miközben nektek senkitek sincs? Hidegen hagy titeket, vagy kicsit elszomorít, vagy semleges?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 16:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok érteni az utolsó kettővel. Tulajdonképp a modern rabszolgaság mementóiról beszélgetünk.

Vajon egy mai feka mennyire szívesen nosztalgiázik, amikor a gyapotföldeken rothadó őseiről készült képet nézheti?

2016. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

közel vagyok a 30hoz, van kisgyerek a családban (tesóm fia), nálunk is van, én is foglalkozom vele, de egy cseppet se érzem, hogy ez hiányozna az életemből, vagy hogy a bnő hiányozna az életemből!


Hihető vagy sem, de lehet egyedül is élni! Az meg, hogy azért legyen gyerek, hogy idős korban ellásson meg nem más mint önzőség! Semmi sem garantálja, hogy a gyereked ott lesz mikor idős leszel!

2016. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg irigylésre méltó hogy miután egész nap baxtat a főnök a melóhelyen ,hazamész és ott meg az asszony rikácsol, és követelőzik ,meg üvöltenek a pulyák..Igazából mikor van nyugta ilyenkor az embernek? Ja, a sírban ..
2016. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Engem rosszul érintene ha nézegetném őket,de messziről kerülöm a facebookot.
2016. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Elszomorít.

Szerettem volna családot, de sajnos nem futja lakásra.

2016. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

az elso kerdesnel azt hittem h csak hangulatkeltes miatt teszel fel ilyen kerdest mert ha megis akkor ka-be.

engem csak akkor szomorit el v inkabb irigy vagyok h olyan parokrol van szo akik mar reg eggyutt vannak. regota megtalaltak eletuk parjat. evek ota tervezik a kozos jovojuket es lepesrol lepesre nem sietve de biztosan haladnak az eletben. lasd kozos nyaralasok sajat lakas aztan gyerek stb. egy 30 koruli mar nem elheti igy at a dolgokat hanem sokkal gyorsabban. gyorsan megismerni vkit rovid idon belul eljegyzes hazassag gyerek es kevesebb ido marad kozos elmenyeket gyujteni megismerni jol a masikat h vajon tenyleg joban rosszban eggyutt marad az ember a parjaval mert keveseb ido jut a masik megismeresere miutan megjon a gyerek. ez a velemenyem azutan ahogyan elnezem ismeroseim parkapcsolatait. szoval a hosszu magabiztos parkapcsolatra vagyok irigy. azokera nem akiknek evente van uj csajuk.

2016. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
es persze a kozos lakasra/hazra is irigy vagyok egy kicsit. ezek mind fontos dolgok az ember eleteben. igen azthiszem kicsit el is szomorit.
2016. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én konkrétan szarok rá, hogy ki mit rak fel a fészbukra. Attól az én életem még ugyanaz marad hálistennek. :))
2016. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nekem sincs saját lakásom, nettó átlagbérből (172 ezer ft), szerintem soha nem is lesz, hiába van diplomám. Néha már rosszmájú vagyok és várom, hogy elváljanak. Nekem nagyon sok ismerősöm, aki 30-32 éves, már túl van a váláson. Meg sokan majdcsak lesznek túl pár év múlva. Ritka lesz az örök hűség szerintem. Csak ugye nem az a trendi, hogy egy 30-as pasi kirakja a facebookra a haverokkal való nyaralást, mert az a legtöbb hasonló korú emberből azt váltja ki, hogy ez ennyire nyomorék, hogy ennyi idősen sincs párja, gyereke. Bezzeg aki 3-as nyaralós képet rak ki a feleségével és gyerekével, arra mindenki elégedetten néz. Ez a rossz a társadalmi normákban és nyomásban, hogy nem jó dolog másnak lenni ennyi idősen.
2016. júl. 25. 19:11
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A facebook eleve csak a rózsaszínséget fogja megmutatni. Látott már valaki epekövet, megcsalást posztolni?


Kicsit hülyén érzem magam, mikor egyedül tiblábolok az esküvőkön vagy hallok róluk, de a hátteret is ismerem: idősödő nő férjet akart mindenáron, de nem szereti, tíz éve járó pár többször összeveszett, aztán becsúszott a gyerek, nagyon férjet akaró, neki magát alávető nő. Erre én nem vagyok irigy. Sőt mindig meghatódom az esküvőkön, mert a szertartás szép. Azt furcsállom, hogy valakinek gyereke születik és két óra múlva fenn van a facebookon.


El nem szomorít a dolog. Ha úgy adódik, úgyis lesz társam, ha nem, akkor elmegyek esküvőkre, hazamegyek onnét, aztán élem az életem, igyekezve meglátni benne a jót.

2016. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!