Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ éves szingli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ éves szingli férfiak! Nektek jól esik nézegeti a facebookon, ahogy barátok vagy ismerősök egyre másra töltik fel az esküvős, újszülöttes képeiket, miközben nektek senkitek sincs? Hidegen hagy titeket, vagy kicsit elszomorít, vagy semleges?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 16:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tudom hogy a legtöbb csak kirakat kapcsolat. Értsd : korántsem olyan jó egyik kapcsolat sem, mint ahogy azt facebookon hirdetik. Ha pedig nem jó, nincs mire irígynek lenni.

Innentől fogva meg kb. hidegen hagy a dolog.

Illetve néha dühös vagyok, mert nehéz elhinni hogy ennyi buta ember van, akinek az fontosabb hogy jónak tünjön a kapcsolata, mint az hogy jóvá tegye a kapcsolatát.

2016. júl. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Teszek az egész FB-re ugyan van, de napi szinten 3-5 percet használom. A követés meg ki van lőve mindenkinél mer tényleg nem érdekel h ki mit csinál ezért az ilyen fotókat nem is látom csak ha mondjuk az illetőre keresek.


De azt meg nem szoktam. A gyerek meg nem érdekel.

2016. júl. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 kpe válasza:
100%
Én még nem vagyok benne a kategóriába,amit a kérdező írt, 26 elmúltam. Sok ilyen képet látok,ahol esküvős,gyerekes képek vannak,engem ezek hidegen hagynak, sokszor csak legyintek. Én nem ilyen életre vágyom, szeretem,ha több idő jut magamra,hobbimra, kötöttségek nélkül szeretek élni. Amikor utazásról,autóról raknak fel képeket,arra kicsit irigy vagyok,de ha belegondolok előbb-utóbb összejöhet. Sajnos közmunkán tengődök egy ideje, remélem,hogy minél előbb találok jobb melót,onnantól kezdve a karrieremnek élnék a hobbim mellett. Nekem most az a fontos,hogy jobban éljek anyagilag,eddig sem nélkülöztem,de örülnék,ha mindent meg tudnék venni,amire vágyom. Házasság és gyerek nélkül is boldog vagyok. Szerintem ritka manapság,hogy valaki tartós,boldog házasságban/kapcsolatban él.
2016. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!