Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » +20-as szűz pasik! Meg tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+20-as szűz pasik! Meg tudnátok nekem indokolni, hogy miért nem sikerült eddig egy lánnyal sem lefeküdnötök?

Figyelt kérdés
Először is arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk a 18-30 éves pasik hány százaléka szűz. Aki esetleg nagyjából képben van, az leírhatná, hogy mennyi ez az arány, mert nagyon kíváncsi lennék rá. Másodsorban meg légyszíves írjátok le, hogy milyen magasak vagytok, mekkora a súlyotok, esetleg, hogy mi a végzettségetek és végül pedig írjátok le azt is, hogy eddig miért nem sikerült elvesztenetek a szüzességeteket.

2016. júl. 18. 10:36
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
#8: Akkor elég rossz helyen jársz, mert már ezer ehhez hasonló kérdést láttam már itt a gyk-n, ahol a kérdező bizonyos dolgokra (életkor/végzettség stb.) volt kíváncsi. De ha neked ez nem kóser, akkor lehet angolosan távozni.
2016. júl. 18. 11:03
 12/41 anonim ***** válasza:
Ez van. Volt kapcsolatom 2 is, de egyikbe sose találkoztunk a másiknál meg nem éreztem úgy, hogy jó lenne. Hiányzott a szerelem mint motiváció.
2016. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Agyam eldobom, hogy ilyen apróságba bele lehet kötni. Jó...akkor arra vagyok kíváncsi, hogy azok a pasik, akik 20 elmúltak, mi az oka, hogy még nem létesítettek szexuális kapcsolatot nővel?
2016. júl. 18. 11:07
 14/41 anonim ***** válasza:
51%

13.: ehhem.

Akkor meg ezt kérdezd.

2016. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Noren1989 ***** válasza:
100%

22évesen veszítettem el a szüzességemet, tehát szerintem beleférek a célközönségbe. Lövésem sincs, hogy milyen az arány.


22évesen 173 voltam, 55kiloval, végzettségem akkor egy gépésztechnikusi volt. Addig egészen egyszerűen azért nem vesztettem el a szüzességemet, mert 1: nem érdekelt a dolog, 2: alkalmas nőt se találtam hozzá.


26/F

2016. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
15%
Látod, így egészen máshogy hangzik a kérdésed. Ha alapjáraton így teszed fel, több érdemleges választ kaptál volna.
2016. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
13%
Mégis mit vársz a rakás szerencsétlenségektől? Még a végén téged fognak hibáztatni az elb.....ott lúzer szűz életük miatt!
2016. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem túl jól tetted fel a kérdést, de sebaj. Plusz óva intelek attól, hogy bármilyen következtetést levonj a válaszok alapján.


22 voltam, amikor elveszítettem. Azért ilyen későn, mert a korábbi (általános suli, gimnázium) csalódások, visszautasítások és rossz élmények miatt bezárkóztam, elveszítettem az önbizalmamat és sokáig megrekedtem azon a szinten párkapcsolati szempontból. Rocker lettem, hogy indokoljam a félelmeimet (sajnos így működik). Nem ismertem meg a nőket, képtelen voltam lazán és természetesen ismerkedni, és áthatolhatatlan falat éreztem az ismerkedés és a kapcsolat létrejötte között. Erre rátett az is,hogy gimi után a műszakira mentem, ahol, talán nem kell magyarázni, meglehetősen alacsony volt az expozíció, ha nőkről van szó. Aztán 22 évesen lett egy 1 évig tartó, de elfuserált kapsolatom, utána 5 év szünet megint. Ezalatt rendbe jöttem, megértem, ma már boldog párkapcsolatban élek.

2016. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem háborított fel a kérdés megfogalmazása. Semmi sértőt vagy személyeset nem találtam benne. Szerintem a "sikerül" egy teljesen semleges szó, nincs benne utalás se belső, se külső tényezőkre.


Egyrészről brutálisan ocsmány fejem van. Kb. úgy nézek ki, mint egy sztereotipikus autista. Elnézést, nem sértő akarok lenni, de szerintem az emberek többsége egy kicsit pufi arcú, bárgyú nézésű, gyerekes fejű emberre gondol, amikor meghallja ezt a szót, annak ellenére, hogy nyilván nem így működik és nem ilyen egyszerű a dolog. Nos, én így nézek ki, az arcszőrzet nem sokat segít, hiába próbálkozok valamit kihozni belőle. Emellett még szemüveget is kell hordanom, hogy teljesen legyen a hatás. Bár mint kiderült, nem kicsit vagyok aspergeres, ami hivatalosan autizmusnak minősül, szóval ez meg van magyarázva.


A másik része a dolognak a manboob. Eddig fogytam 10 kilót annak ellenére, hogy egyáltalán nem tartom magamat extrém kövérnek -sőt, orvosilag még enyhén kövér se vagyok a 73kg/173cm arányommal, még ha ebből ~0 gramm is az izom-, de a méreteim milliméterre pontosan ugyanakkorák, meg se látszik rajtam az a mínusz tízes.


A külső tényezők miatt rengeteg bántásban volt részem, így el is fordultam az emberektől, tehát az ismerkedést is mellőzöm, mert fölösleges. Ez a harmadik probléma.


Lett volna egyébként eddig 3 lehetőségem arra, hogy kapcsolat legyen a dologból. Az elsőben 16 éves voltam, még gyerek, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, plusz jókora személyiségzavarom is volt így visszagondolva. A második egy "a semminél több" alapú, részemről érzelmek és vonzódás nélküli kapcsolat lehetett volna, de a lány meghátrált. Köszönöm neki ezúton is, jobban jártam, egyedül a kedvessége és az egyébként isteni linzere hiányzik, aminél finomabbat szerintem még soha nem ettem. A harmadik pedig tavalyelőtt volt; úgy tűnt, hogy most már végre-valahára megtörik a jég. Aztán az első személyes találkozást követően (micsoda meglepetés!) szépen, lassan, elkezdett eltűnni a lány, míg végül teljes ignorálásba ment át a dolog, én pedig több mint fél évig teljes depresszióba zuhantam, az addigi minimális depressziót felváltva. Mondjuk ott tudom, hogy sokáig húztam a dolgot, szóval ha hamarabb lépek, akár máshogy is alakult volna a helyzet, de erről még valamikor régen írtam is egy kisregényt a GYK-n.


Szóval a külsőm miatt nem sikerült, illetve mert nem is ismerkedek. A személyiségem szerintem rendben van, csak azt senki nem ismeri meg, max barátságból.

2016. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
42%
Rettentő egyszerű az oka: alacsony vagyok (170 cm) és nagyon ronda a fejem. A súlyt és a végzettséget azért tartom irrelevánsnak, hiszem 18 éves koromban még 100 kiló fölött voltam, ma meg diplomásként 73, de egyik tény sem javított semmit sem az esélyeimen. Nincsenek elvárásaim a lány felé, és egyáltalán nem félek kezdeményezni, mégis soha, egy randi nem jött össze csakis a külsőm miatt. Így meg lehetetlen barátnőt szerezni, akivel majd elveszíthetem a szüzességem. Amúgy lassacskán már a 30+ba is bele fogok férni.
2016. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!