Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő akit nem zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akit nem zavarna társkeresésnél, hogy a férfi szűz 28 évesen?

Figyelt kérdés
Egyre inkább félek ettől, mert úgy érzem mindenki tapasztalt partnert szeretne. Volt már párkapcsolatom, ha nagyon akartam volna lett volna esélyem egyéjszakás kalandban is részesednem, de én sose voltam ilyen típus, nem éltem ezekkel a lehetőségekkel, nekem fontosabb az érzelem először is, aztán szeretném ezt is megélni az adott partnerrel. De sokszor már félek bevallani, mert sokan automatikusan úgy néznek rám, mintha valami baj lenne velem, vagy nekik ez így nem jó, mert ilyen idősen nem akarnak bénázni, meg engem tanítgatni.
2016. júl. 10. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy aszexuális?Azért 28 évesen mégis meddig akarsz még várni?Persze a te dolgod,de mostmár ideje lenne belehúznod :)
2016. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ha egy nőnek elmondod, hogy szűz vagy, akkor egyből a következőket fogja rólad gondolni: lúzer, nyomorék, s.z.a.r. és sorozatgyilkos, aberrált, pedofil, meleg. Persze egyik sem vagy, de ettől még ők ezt gondolják. A nők többnyire 20 éves kor felett úgy irtóznak egy szűz sráctól, mint az SS tisztek a lelkiismeret furdalástól. Én is szűz vagyok 25 évesen, jó eséllyel 28 évesen is szűz leszek, mert tőlem is megszokták kérdezni, hogy miért nem b.a.s.z.t.a.m. már végig fél Európát, mint az oroszok 1944-1945-ben.
2016. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Én is szűz vagyok 29 évesen. Mondjuk nálam egyértelműen azért van ez, ahogy kinézek. Eddig soha, senki fejében nem fordult még meg az, hogy volt olyan lány, aki hajlandó lett volna egyáltalán hozzám érni. Szóval úgy vagyok vele, ha már lenne olyan lány, aki képes figyelmen kívül hagyni a külsőm, akkor valószínűleg nem zavarná az sem, hogy még szűz vagyok.
2016. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Van, nem az a lényeg, hogy szűz-e vagy sem, hanem hogy hogyan viselkedik, milyen a természete.
2016. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Komolyan mondod? ***** válasza:
86%

Engem nem zavarna.

Rakerdeznek, hogy miert alakult igy es ennyi.

Szerintem ebbol nem kell nagy ugyet csinalni.

2016. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Azt nem értem, hogy ezt miért is kell országgá világgá kürtölni??? Magánügyed! Senkire nem tartozik rajtad kívül!


És ha nem úgy kezded a bemutatkozást, hogy "tomi vagyok, 28 éves és szűz", akkor a kutyát nem érdekli!


Saját magad alatt vágod a fát.


És itt nem az a probléma, hogy még nem dugtad végig fél országot, hanem az, hogy 28 éves létedre nem tudod ezt megfelelően kezelni. Csak elárulok egy titkot, hogy semmit nem változtat /fog változtatni az életeden, ha másik emberrel lesz nemi kapcsolatod! Sőt ha nem vigyázol akkor a hátrelévő életedet nagyon el tudod cseszni vele!


Első körben a fejedben tegyél rendet!

2016. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha el is mondod a barátnő jelölteknek ,akkor nem csak szűz vagy hanem hülye is. Minek kell reklámozni? A maradék esélyedet is elszúrod így.Ha szóba kerül ,hogy mikor hány barátnőd volt akkor kamuzol valamit ,hogy volt 4 db és 1 éve végetért egy kapcsolatod ,és kész.
2016. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40, ff, és szűz, a hiba bennem van, ez van viszont nem zavar. A csajozás megy, ill ment de már az se érdekel, mindég volt egy pont ahol egy "kapcsoló" letiltott. A baj ott fog kezdődni mikor el fog menni apum és anyum is, apum már eléggé ott van sajna. 40 vok de 30-nak se nézek ki.
2016. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el bárkinek is, hogy szűz vagy? Én is az vagyok 23 évesen, és bár nekem is az a véleményem, hogy mindennek az alapja az őszinteség, ezt soha a büdös életben nem fogom bevallani senkinek se. Inkább kamuzok valamit, mondjuk hogy régen volt barátnőm, azóta teljesen jól vagyok egyedül, és ami kell, azt meg tudom adni magamnak. Mondjuk ez tényleg nem hazugság, csak azzal az eddigi egyetlen barátnőmmel, akivel úgy 17 évesen voltam, nem feküdtem le. Nem egy nagy hazugság, és kénytelen az ember ilyenekhez folyamodni sajnos... Mondom ezt úgy, hogy egyébként szerintem egy értelmes nő pont nem ezzel fog foglalkozni, de itt a GYK-n női részről olyanokat olvastam, hogy inkább nem reckírozom meg.
2016. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Én 22 vagyok de már hajtottak el ez miatt, meg úgy néznek, mint egy ufóra. Nagyon kevés lány lehet, akinek ezt el szabad egyáltalán mondani "büntetlenül".
2016. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!