Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő akit nem zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akit nem zavarna társkeresésnél, hogy a férfi szűz 28 évesen?

Figyelt kérdés
Egyre inkább félek ettől, mert úgy érzem mindenki tapasztalt partnert szeretne. Volt már párkapcsolatom, ha nagyon akartam volna lett volna esélyem egyéjszakás kalandban is részesednem, de én sose voltam ilyen típus, nem éltem ezekkel a lehetőségekkel, nekem fontosabb az érzelem először is, aztán szeretném ezt is megélni az adott partnerrel. De sokszor már félek bevallani, mert sokan automatikusan úgy néznek rám, mintha valami baj lenne velem, vagy nekik ez így nem jó, mert ilyen idősen nem akarnak bénázni, meg engem tanítgatni.
2016. júl. 10. 16:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a bajom, hogy nem akarok hazudni. Jól induló kapcsolat az, ahol már kapásból hazudik valaki. És persze nem ezzel indítok, de félek attól nagyon, hogy valamilyen szinten meglátszódik, hogy nem csinálok valamit jól.
2016. júl. 10. 17:30
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Azert ha valaki 28 evesen szuz ott tuti van valami aprobetus resz. Kicsit ugy erzem mintha egy nyugdijas lennel egy 28 eves testben.
2016. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Blade Bone ***** válasza:

[link]


Ezt a hapsit egy lánybarátom mutatta még régebb, állítólag szűz és már vagy 30 éves, sportoló, és fogadalmat tett, hogy csak olyannal szeretne kapcsolatot létesíteni, akit igazán szeret.


Nem hinném, hogy ez végett bárki is kevesebb lenne, az a baj, ha ez miatt lenéztek valakit.

2016. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs. Illetve akkor van, ha nem mondod el neki.
2016. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

@11

Igen, ezt teljes mértékben elhiszem és megértem, mert valóban így van, az a legkorrektebb, ha mindenben maximálisan igazat mondasz. Ugyanakkor szerintem ez nem egy nagy hazugság, ráadásul soha az életben nem is derül ki, egy ilyen apróság még véleményem szerint belefér. Én inkább azt mondanám, amit az előbb is említettem, tehát hogy régen voltam nővel, és akkor az esetleges ügyetlenségedet is kimagyarázod. Ha meg nem vagy ügyetlen, akkor még pluszpontot is szerzel. Csak ugye ha utána kiszalad a szádon az igazság, akkor probléma van. Elég komoly.


Na, mindegy, végül is nem is ez volt a kérdésed, illetve nem is akarom rád erőltetni az én megoldásomat, de én tuti, hogy ehhez fogok folyamodni, ha még ebben az életben hajlandó lesz egy nő fintorgás nélkül rám nézni.

2016. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog
2016. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mindenki hazudik, vagy elhallgat dolgokat! A nő is,akivel össze akarsz majd jönni. De ha hajtod az igazmondó juhász szerepet, akkor ne keseregj ,hogy szűz vagy, mert az is maradsz.

Az hogy első pár alkalommal ügyetlenebb vagy ,kimagyarázható azzal hogy régen lett vége az utolsó kapcsolatodnak és viccel elütöd, hogy majd belerázódsz. Ezt jobban értékelik a nők mint a 28 éves szűzet.

2016. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%
Lányként azt mondom, hogy nem kell ezzel kezdeni. De!!!! Ha feljön a téma, akkor nyugodtan be lehet vallani. Persze akkor már talán ismered annyira a lányt, hogy tudod róla, hogy mennyire megértő. Szerintem érdemes elmondani és nem kamuzással kezdeni. Én sem feküdtem le még senkivel 21 évesen. De ettől még nem hazudnám, hogy voltam már férfival. Az őszinteség fontos. Én is mindig őszinte vagyok úgy gondolom és ha lesz barátom, akkor tőle is ezt várom el. :-)
2016. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!