Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennének az elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennének az elvárásaim, hogy szűz lányt szeretnék 30 évesen?

Figyelt kérdés
Egy korombeli szűz lányt szeretnék magam mellé. Nem bírnám, ha az a lány, akit szeretek valaha más fiúval is volt. Ugyanazt várom el, amit nyújtani tudok, mert én is szűz vagyok.
2016. jún. 20. 09:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

én nem jönnek össze 30éves szűz "fiú"-val

mivel ilyen korban lassan már gyerekvállalás a fő kérdés, nem lenne türelmem tanítgatni...

2016. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Jól kibaxtál magaddal. De egyébként nem nagy az elvárásod, pont reális. Inkább egy szűzzel azerencsétlenkedj mint egy tapasztalt nővel. Hány korodbeli szűz lánytvismersz amúgy?
2016. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Hát akkor ronda lesz a barátnőd.
2016. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Keress a mélyen vallásos nők között ilyet, akik ezt a szüzesség dolgot nagyon komolyan veszik. Párkapcsolatod volt már?
2016. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Megértelek, én is ismerek ilyen lányt, de az a baj, hogy nem mozdul ki egyáltalán. Inkább a gép előtt ül szabadidejében, de még mmo-val sem mer játszani, mert annyira gátlásos.
2016. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
4. Volt már, természetesen, de szex nem volt. Vallásos lány jó lehet valóban. Amúgy csinos lányok jönnek be.
2016. jún. 20. 10:17
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Csinos lányok között meg elvétve fogsz találni szüzet, 30 évesen.
2016. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Lehetetlen elvaras. A legtobb lany 14 evesen mar nem szuz, de 20 ev felett mar a legrondabbak sem.
2016. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8. De a vallásos lányok között sincs ilyen lány?
2016. jún. 20. 10:57
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem vannak olyan nagyon vallásos rokonaim, akiknek házasság előtt nincs szex volt az elvük nőként, a szebbek és talpraesettebbek huszonévesen már férjhez mentek, aki csak később találta meg a párját, ő viszont pszichésen sérült egy gyerekkori trauma miatt, végül egy kántorhoz ment hozzá.
2016. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!