Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennének az elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennének az elvárásaim, hogy szűz lányt szeretnék 30 évesen?

Figyelt kérdés
Egy korombeli szűz lányt szeretnék magam mellé. Nem bírnám, ha az a lány, akit szeretek valaha más fiúval is volt. Ugyanazt várom el, amit nyújtani tudok, mert én is szűz vagyok.
2016. jún. 20. 09:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Visszatértél? Már nagyon hiányoztál.... Ezek szerint helyzet változatlan. Nyugodtan kiírhatod 5 év múlva is, ugyanitt fogsz tartani a hülye elméleteddel.
2016. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

szted milyen nő szűz manapság 30évesen?

na az olyan is.

nem egy csinos, nagymellű, keresztény nő, akinek a cicije közé belóg a kereszt, hanem bajszos, szandál-zoknis istenimádó muff.


az hogy csak a tied legyen, gáz hozzáállás.

az embernek van élete, ha igényes nőt választasz, akkor esélyes hogy nem 100ft-ért árulta az orált a keletinél...

2016. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%
" Mert ne legyen másé soha, csak az enyém!!" - Azt mondták már neked, hogy a párod nem a tulajdonod? A gatya, a zokni, amit hordasz, a tiéd, a fogkefe, amit használsz, a tiéd, az étel, amit már megrágtál és lenyeltél, a tiéd, egy másik embert viszont nem sajátíthatsz ki.
2016. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 DarthQtya ***** válasza:
72%
Yolo haver, nem kell ide kérdést kirakni, te eldöntötted, ezt szeretnéd akkor ezt szeretnéd, nem tök mindegy ki mit gondol? Most nehogy már az érdekeljen ,hogy pár névtelen suttyó (pl. én) mit gondol erről. Éld az életed ahogy te szeretnéd, ahogy neked jó, kész. :D
2016. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Megpróbálok normálisan a válaszolni a kérdésedre...Igen, elég nagy elvárás ez, ha a korban hozzád illő lányokban gondolkodsz (ami viszont helyesebb, mintha 20 alatti szüzeket akarnál fogni magadnak csak azért, hogy elvedd a szüzességét. Előny lenne, ha vallásos lennél, de elég komolyan, mert akkor azért nagyobb az esély ilyen lányra. Én ismerek ilyen lányt, 25 éves szűz és csinos is nagyon (történetesen a barátnőm), de ő viszont le nem fekszik veled a házasság előtt, arra számíts. Az ilyen lányok, tágabb körben értve. De ha nem vagy vallásos, akkor szerintem is erre nagyon kevés az esély és inkább add fel, keress magadhoz illő lányt és ne érdekeljen, hogy nem szűz (inkább örülj, ha ő nem tartja gáznak, hogy te az vagy 30 évesen). De az, hogy nem is vallásos, csinos és szűz is és közel van a 30-hoz...esély = 0, a mai világban.
2016. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%

"Mert ne legyen másé soha, csak az enyém!! "


Ha másért nem is, ezért nem nagyon fogsz magadnak normális nőt találni. Ilyet az irányításmániás pasik mondanak, akik a tulajdonuknak tekintik a nőt. Szánalmas. Egy szűz nő aki össze is jön veled, ő sem lesz a tiéd. Önszántából lesz veled addig ameddig ő akar, és ha akar lelép. Nem leszel a gazdája.

2016. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #25!


Részben egyetértek veled, de a legutolsó mondatodba muszáj belekötnöm... Akarva-akaratlanul se tudok elmenni mellette.


Egy 30 éves, nem vallásos, csinos, igényes nőt, akiről te is írsz.. Mai vilàgban biztos hogy nem talál?? Nem élünk mi olyan nagyon rossz világban, kedves. 50 évvel ezelőtt SEM TALÁLT VOLNA a kérdező ilyen nőt. 100 évvel EZELŐTT SEM. Sőt, akkoriban a legtöbb LÁNYNAK (nemhogy 30 éves NŐKNEK) már saját családja, férje és gyermeke volt. 16-20 éves lànyok többsége már asszony volt!!! Az volt a ciki, ha 20-25 éves kora fölött még egyedül volt a hölgy, mert nem talàlt senkit magának.. Nem a mai világgal van a baj.. Hanem a kérdező felfogásával, igényeivel, és azzal, hogy.. Mondhatni elmebeteg. De ha neki így jó, és eléldegél abban a hitben, hogy majd egyszer talál ilyen nőt, akkor egészségére.. Kívánom hogy boldog élete legyen, minden jóindulattal.

2016. júl. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
55%
30 évesen vesztettem el a szüzességem a párommal. Vallásos vagyok, de addig nem azért maradt ki az életemből az élvezet.
2016. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!