Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennének az elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennének az elvárásaim, hogy szűz lányt szeretnék 30 évesen?

Figyelt kérdés
Egy korombeli szűz lányt szeretnék magam mellé. Nem bírnám, ha az a lány, akit szeretek valaha más fiúval is volt. Ugyanazt várom el, amit nyújtani tudok, mert én is szűz vagyok.
2016. jún. 20. 09:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
nem nagy elvárás, csak hülyeség.
2016. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ahelyett, hogy ilyen felesleges köröket lefutnál, inkább nèzz magadba mélyen. Mert elàrulom neked már most, hogy nem fogsz talàlni olyan 30 èves nőt, aki csinos is ès szűz is. De ha mègis találsz, akkor meg csak olyan nőt, mert NEM IS AKAR vàltoztatni ezen. Vallàsi vagy egyéb, mèg szàmtalan ok miatt.


Inkább gondolkozz el a saját èleteden. Igen, Te! Hogy hol rontottad el. Tarts tükörképet magadnak. Nehèz lesz, de megèri.

2016. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11%
Ebbe a kategóriába nem érdemes kérdést kiírni, úgy sem kapsz rá normális választ.
2016. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

"Ebbe a kategóriába nem érdemes kérdést kiírni, úgy sem kapsz rá normális választ."

Mert ez a kérdés szerinted normális? Elárulom neked hogy egy velejéig rohadt elme beteg kérdése!

2016. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy a szűz nőket preferálod, Az a baj, hogy számodra egy nőben ez a legnagyobb erény, nem pedig a személyisége, önzetlensége, melegszívűsége.
2016. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Baptisták közt nézelődtél?Ott még 1-2 kevésbé dekoratívat lehet kifogsz,csak nekik az eget verdesik az igényei.Meg nagyon ritkán egy trauma miatt is szüzen maradhat valaki.
2016. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Amikor a barátommal megismerkedtem ő 30 éves volt én meg 19. És szűz voltam. Tehát így tudott "kapni" a barátom egy szűz lányt :)

Szerintem ennyi idős korban ha egy nő szűz, ilyen 25-30 körül, annak eléggé komoly lelki problémái és félelmei vannak. Amíg el nem vesztettem a szüzességemet, én is annyira nagy dobra vertem az egész szüzesség témát. De rájöttem hogy ezerszer nagyobb körülötte a felhajtás, mint amilyen valójában.

Ennyi idősen eléggé morbid ez a kívánság, és tényleg még a legrondább nők sem szüzek már ennyi idősen. Amúgy miért baj az hogyha egy nőnek volt előtted is élete???? Nem mindegy neked hogy kikkel feküdt le a nő? Vagy esetleg te is szűz vagy, hogy ennyire megszabod ezt a dolgot? (szerintem ez kicsit szánalmas kívánság amúgy)

2016. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Utána amúgy meg jöhetnél ide sírni, hogy jaj a barátnőm ki akarja élni magát, meg megcsalt, mert nem volt elég tapasztalata még és ki akarta próbálni mással is...
2016. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Amúgy miért baj az hogyha egy nőnek volt előtted is élete???? - Mert ne legyen másé soha, csak az enyém!!


Nem mindegy neked hogy kikkel feküdt le a nő? - Te aztán igénytelen lehet, hogy nem érdekel kikkel feküdt le, remélem elkapsz valamit....


Vagy esetleg te is szűz vagy, hogy ennyire megszabod ezt a dolgot? (szerintem ez kicsit szánalmas kívánság amúgy) - "Ugyanazt várom el, amit nyújtani tudok, mert én is szűz vagyok."

2016. jún. 20. 13:41
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális nőt választhatsz, gondolhatod azért, hogy normális faszikkal feküdt le és gondolt a védekezésre.
2016. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!