Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prosti kérdés szüzességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti kérdés szüzességgel kapcsolatban, vélemények?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és szűz.

Nekem 18 év körül a tanuláson járt az eszem, am se voltam a csajok kedvencei, de a lényeg, hogy nem próbálkoztam, mással voltam elfoglalva, míg ilyen tájban a srácok a barátnőzéssel.


Aztán szép lassan elrepültek az idők, egy kapcsolatom volt mindössze, abból se lett szex, elváltunk. Azóta se siker a nőknél, a kapcsolat is amiatt lett vége, mert nem volt szerelmes belém a lány.


Hiába próbálkozok, akár neten is, ha a randiig eljutunk, ott meg is szakad a széria.

Nincs sikerem a nőknél, egyszerűen így lehet megfogalmazni lényegretörően. Viszont én már nagyon szeretnék barátnőt, de szexelni is, nagyon nehéz így szüzen, alig bírok magammal, sokat jár ezen az agyam. De az se normális, hogy mindig maszturbálok, szexelni akarok már.


Mindjárt kapom a kommenteket, hogy "várjak, úgyis akkor jön, mikor nem számítasz rá" meg " kezdj el gyúrni " és "legyen bmwd".

Nos, időm nincs, mire várjak 25 évesen, kigyúrni magam ujabb 1-2 év, bmw-m meg nincs.


Mit tegyek? Gondolkoztam, hogy megyek prostihoz. Legalább szexelnék, de ha hamar elmegyek, akkor viszont kidobott pénz. Meg nem tudom mennyire egészséges.

Lehet első alkalommal nem prostinál kéne próbálkozni, mert hamar vége lenne. ( pénz alapján ugyanannyit költenék rá mint bnőre, csak itt hamarabb kapok szexet )


Szerintetek gáz lenne elmenni prostihoz? A szex, meg maga ez, mint élmény, érdekel, kiváncsiság, de első alkalommal nem így kéne sztem, meg sok pénz menne rá (ha ismétlést akarnék). Viszont barátnőt meg nem tudok szerezni.


Nem tudom mi tévő legyek? :/



2016. jún. 18. 19:08
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Frusztrált lesz az ember, csalódások érik, kimaradok "kalandokból" , élményekből, nincs kit megölelni, szeretetet kapni nehéz pillanatokban stb. , szóval nem egyszerű.


Mindig maszturbálni unalmas, lehangoló, fárasztó, egy jó szex rendbetenné az embert, stabil lenne a lelkivilága.

2016. jún. 18. 19:11
 2/40 anonim ***** válasza:
Előtte verd ki és tovább fogod bírni.
2016. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
32%

1: Nem szüz vagy (az a lányok privilégiuma!) hanem béna.

2: Válassz ki magadnak egy szimpatikus prostit, beszéld meg a részleteket, fizess és szexelj!

3: Érezd magad qrva jol!!!!

2016. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Csak egy prostit nem szivesen nyalnék ki, nem szivesen smárolnék vele, és nem szivesen engedném, hogy simán, óvszer nélkül a szájába vegye a péniszem, mert félek a betegségtől. ( persze lehet mondani, hogy egészségügyi papírja van, de az nem óránként frissül )


Egy bnőnél ezt megmerném tenni, meg is kaphatnám akár, de hát az meg nem jön össze.

2016. jún. 18. 19:17
 5/40 anonim ***** válasza:
mérlegelj, osszál, szorozzál, mi éri meg neked jobban. Előnyei, hátrányai a dolgoknak. Most sorolnám, de magyar meccs van, és sztem nem vagy te buta gyerek, egy hibát viszont felfedeztem, h nagyon a farkaddal akarsz gondolkozni, vagyis még egy hiba, h sima csajtól nem félnél, h elkapsz vmi betegséget. :D Azt se felejtsd el, h ott se naponta frissül a nem létező eü. papírja. :)
2016. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
22%
ha nem áll fel a prostinál, akkor viszont visszakapod a pénzed. a gyors elmenést meg tudod akadályozni, de nincs 1 óránál több időd
2016. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dilemmába vagy, látom, nem is egyszerű dolog, főleg,ha megtudják a nők,hogy valaki elmegy prostizni, mert már szétdurrannak a heréi lassan, és neki is szűksége van bizonyos dolgokra, igénybe mer venni egy ilyen szolgáltatást, ez az ember a nők szemébe egy senki, inkább elvárnák,hogy éljen magányosan, próbálkozzon sikertelenül,de hogy jól érezze magát azt nem lehet. Mindegy, a nők ilyenek, én azt tanácsolom, hogy várj inkább még egy-két évet, hátha akad valami csaj, aztán, ha nem,akkor prosti.
2016. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, de nem a farkammal gondolkozom, de bevallom, hiányzik a szex ( meg egy barátnő).


Persze, barátnőnél is lehetne tartani betegségtől, de azért nem annyi az esély, mint egy prostinál.


Lehet én vagyok túl rendes, de én még tanulok, nem dolgozom, kicsit bűntudatom van, ha prostira költöm el szüleim pénzét, így is vannak költségek ( kaja, rezsi, albérlet ).

2016. jún. 18. 19:33
 9/40 A kérdező kommentje:
Még 1-2 évet, így is nehéz, meg hova várjak, így is 25 vagyok, ilyenkor a nagy többségnek volt már dolga nővel.
2016. jún. 18. 19:34
 10/40 anonim ***** válasza:
#7 és hogy tudják meg? ők is odajárnak, ahova én? :D
2016. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!