Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prosti kérdés szüzességgel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti kérdés szüzességgel kapcsolatban, vélemények?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és szűz.

Nekem 18 év körül a tanuláson járt az eszem, am se voltam a csajok kedvencei, de a lényeg, hogy nem próbálkoztam, mással voltam elfoglalva, míg ilyen tájban a srácok a barátnőzéssel.


Aztán szép lassan elrepültek az idők, egy kapcsolatom volt mindössze, abból se lett szex, elváltunk. Azóta se siker a nőknél, a kapcsolat is amiatt lett vége, mert nem volt szerelmes belém a lány.


Hiába próbálkozok, akár neten is, ha a randiig eljutunk, ott meg is szakad a széria.

Nincs sikerem a nőknél, egyszerűen így lehet megfogalmazni lényegretörően. Viszont én már nagyon szeretnék barátnőt, de szexelni is, nagyon nehéz így szüzen, alig bírok magammal, sokat jár ezen az agyam. De az se normális, hogy mindig maszturbálok, szexelni akarok már.


Mindjárt kapom a kommenteket, hogy "várjak, úgyis akkor jön, mikor nem számítasz rá" meg " kezdj el gyúrni " és "legyen bmwd".

Nos, időm nincs, mire várjak 25 évesen, kigyúrni magam ujabb 1-2 év, bmw-m meg nincs.


Mit tegyek? Gondolkoztam, hogy megyek prostihoz. Legalább szexelnék, de ha hamar elmegyek, akkor viszont kidobott pénz. Meg nem tudom mennyire egészséges.

Lehet első alkalommal nem prostinál kéne próbálkozni, mert hamar vége lenne. ( pénz alapján ugyanannyit költenék rá mint bnőre, csak itt hamarabb kapok szexet )


Szerintetek gáz lenne elmenni prostihoz? A szex, meg maga ez, mint élmény, érdekel, kiváncsiság, de első alkalommal nem így kéne sztem, meg sok pénz menne rá (ha ismétlést akarnék). Viszont barátnőt meg nem tudok szerezni.


Nem tudom mi tévő legyek? :/



2016. jún. 18. 19:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

A Lidlben lehet mogyoróvajat venni, 19es!

Kérdező!

Betegségek terén az útszéliektől kell félni. Egy "rendes" prosti nem fogja hagyni, hogy gumi nélkül megdugd.

Amelyik hagyná, azt gumival se!

2016. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
a mogyoróvaj azért is jó, mert ha lesz csaj, akkor ha rákened a fütyidre, és lenyalja a kutya, akkor az nem megcsalás. :) (Cool túra)
2016. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
33%

Le lehet pontozni, de én úgy tudom, hogy ez az oldal mindenkinek szól, illetve hogy azok nem "like" és "dislike" jelek, de igazából lényegtelen. Én a kérdésre válaszoltam, ha valaki nem ért egyet a véleményemmel, szíve joga.

Kérdező, én még mindig úgy gondolom, hogy ne prostival. Legalább először ne. Nem is értem, hova fajul ez a világ, komolyan. Ennyi szexéhes és nőgyűlölő pasit, aki mind azt javasolja, hogy persze, menj csak prostihoz! Ha annyira akarnád Te is, akkor nem itt kérdezősködnél. Ebben is bizonytalankodsz, ebből látszik, hogy valójában az önbizalom a probléma a lányok terén is. Nem prostihoz kell elmenni, azzal a probléma gyökere nem oldódik meg. Neki fizetsz, neki ez a munkája, stb., de utána? Mindig csak prostikhoz fogsz eljárni? Ugyanúgy nem lesz senkid továbbra se, mert egy "hétköznapi" nővel azért nem úgy megy, mint egy hivatásossal. Pedig írtad, hogy Te barátnőre is vágynál, azt egy prostitól az életben nem kapod meg. Minél többször kell próbálkozni, és nem feladni. Egyszer úgyis összejön olyannal, akivel működni fog. Csak mondjuk ehhez tényleg az kell, hogy minél több lehetőséget megpróbálni, újra és újra próbálkozni másnál. És nem kell éveket sem várni, ha tényleg beleveted magad a csajozásba! De hát mindegy, női válaszolóként ezzel a véleménnyel úgyse leszek "megfelelő". :)

2016. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Titusztitusz ***** válasza:
47%
Jaj...Prostihoz inkább ne...Ha ÖRÖK IDŐKRE SZÓLÓ negatív jellegü élményre vágyol szextémákban, akkor ideális választás lehet a számodra egy prostival elveszteni a "szüzességedet", de ha nem ilyesmi élményekre vágyol, akkor inkább nézzél BÁRKIT, csak ne prostit...Valakit nem igaz hogy nem tudnál találni aki kisegítene ilyesmi dolgokban...Ha másnem ÍRJÁL KI IDE, erre a portálra egy olyan kérdést, hogy ki segédkezne neked a szüzességed elvesztésében, szerintem hamar akadnának bátor, és kalandkedvelő hölgyek itt, akik rádírnának, hogy ők a rendelkezésedre állnának...Van itt mindenféle nő, ez köztudott dolog...
2016. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
82%
"ÍRJÁL KI IDE, erre a portálra egy olyan kérdést, hogy ki segédkezne neked a szüzességed elvesztésében, szerintem hamar akadnának bátor, és kalandkedvelő hölgyek itt, akik rádírnának, hogy ők a rendelkezésedre állnának..." Ezt remélem te sem gondoltad komolyan! Hamarabb lesz belőlem miniszterelnök, mint hogy ez az ötlet beválna.
2016. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
63%
Kedves #24, azt te mégis honnan tudod, hogy negatív élmény lenne a kérdezőnek, ha elmenne egy prostihoz, pláne "ÖRÖK ÉLETRE SZÓLÓ"???
2016. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
50%

Támogatom #24-es véleményét. A prosti sok mindent megold, csak épp azt nem amiért mész. Akármilyen furcsán hangzik is, neked nem a szexuális kielégülés hiányzik, hiszen azt a kezedtől rendszeresen megkapod. Neked a lelki kielégülés hiányzik. Szeretnél szerelemből egyesülni egy imádott lánnyal. Erre pedig nem gyógyír a prosti.

A sürgető vágy arra buzdít, hogy keress végre egy partnert, egy társat. Ehhez a feladathoz kell felnőni, nem pedig segédeszközt keresni.

Neked mindössze annyi a problémád, hogy félsz a pofára eséstől. De belegondoltál valaha is, hogy mi történik, ah kudarcot vallasz? Semmi! Ugyanúgy felkel a nap, ugyanúgy folyik minden tovább. Mindössze annyi hatása lesz, hogy büszke leszel magadra, amiért megpróbáltad. Aztán elgondolkozol, hogy miért nem sikerült. Keresed az okokat. Aztán ha hülye vagy, arra jutsz, hogy rajtad kívülálló okok vezettek a kudarchoz. Kitalálod, hogy a csajok hibája, vagy hogy nincs BMW-d, vagy túl alacsony vagy, vagy hogy megölték Kennedyt. Kitalálsz bármit, csak nem magadat kelljen okolnod, és főleg ne olyan okot találj, ami ellen lehetne tenni. Mert siránkozni könnyebb.

Ha nem vagy hülye, akkor megpróbálsz csiszolni magadon. Másféle taktikával közelíteni. Megint kudarc fog érni, de nem számít. Túléltél már kettőt, és rájöttél, hogy nem dől össze a világ. Járni is úgy tanultál meg, hogy egyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Újra beteszed tehát a kezdő tétet, és megpróbálsz tanulni a kudarcaidból. És hoppá! Megvan az első!!! És onnantól megy minden, mint a karikacsapás, mert megvan a titok nyitja: CSAK ANNAK SIKERÜL, AKI NEM ADJA FEL!

2016. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
90%

Azt azért szögezzük le, hogyha csak szexelni akar, akkor jó a prosti is, hogy csillapítsa a szex iránti vágyát. Ha barátnőre vágyik akkor egyértelműen nem a prosti fogja ezt a vágyat kielégíteni. Ha az zavar kedves kérdező, hogy nem értél még nőhöz (max ölelés), akkor menj el nyugodtan, nagyon sok igényes és szép prosti van, betegséget nem fogsz elkapni. Viszont ha szeretetre vágysz, akkor ne menj.


Egyébként meg ez a prostizás olyan, mint a nőknél az, hogy ha szexelni akar akkor nekik elég csak odadobni magát vmelyik kanos férfinak. Nálunk ez úgy működik, hogy vagy felszedsz egy csajt, vagy elmész prostihoz. Szerintem az, ha elmegy az ember prostihoz vagy "odadobja" magát vmelyik férfihoz az ugyanolyan könnyű dolog.

2016. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
52%
Ha elsőre félsz prostihoz elmenni, akkor válassz "köztes" megoldást és pl. menj el először egy erotikus csúszkamasszázsra.
2016. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Titusztitusz ***** válasza:
26%
Kedves 25-ös és 26-os...Azért ne abbol induljatok már ki mindig amit ITT, A NYÍLT FELÜLETEN láttok...Régebbi felhasználók már szerintem tudják jól, hogy ez a portál, és különösen EZ A SZEKCIÓ hemzseg a "társkereső" avagy csak szexpartnert kereső nőktöl, és férfiaktol...És NINCS AZ A SZERENCSÉTLEN LÚZER HAPSI, aki ne kapott volna még privátokat, ismerkedni vágyó hölgyektöl...Vagy legalábbis én még nem hallottam ilyenröl...Akármilyen ronda balféknek is írta le magát az illető...Szóval ezért ajánlottam a kérdezőnek, hogy írjon ki ide egy olyasmi kérdést pl. hogy:"Lányok...Ki segítene egy szűz srácnak elvenni a szüzességét"? Én egész biztos vagyok abban, hogy akadna jelentkező...A prostikhoz meg annyit, hogy láttam én már "prostikat" az életben, éshát én továbbra sem ajánlanám azokat a kérdezőnek...Álltalában ronda, primitív nők az ilyenek, akikben ráadásul annyi farok járt már, hogy egy-két évi működés után akár még a gumicsizma is csak lötyögne bennük...Hát mi a csudát akarna egy TAPASZTALATLAN,kezdő srác az ilyesmi nőktöl? Harangozni járna beléjük vagy mi? A prostik szánalmas nyomorult lúzereknek valóak, azért én nem tételezném fel a kérdezőröl, hogy már neki is ENNYIRE MINDEN MINDEGY LENNE,mint azoknak, akik ilyesmi nőkhöz járnak...
2016. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!